pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Pošli tip!

Štve vás nelegální skládka kousek od vašeho domu nebo nedostatek parkovacích míst na sídlišti, kde bydlíte? Dejte nám vědět jaké téma vám na Drbně chybí a my se na to podíváme. Svůj tip na článek nám stačí napsat do komentářů. Všechno podstatné si už redakce zjistí sama.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Pavel Kutálek

Dobrý den. V minulém týdnu došlo v Olomouci k několika případům, kdy byli z vozů (Škody Octavie 1. generace) na parkovišti vyřezány a ukradeny katalyzátory. Vše hlášeno na PČR. Došlo k několika případům. Jedná se o gangy, které to dělají ve větších městech (Ostrava, Olomouc atd.). Věřím, že by bylo vhodné o tom napsat článek. Více informací Vám snad podá PČR. Děkuji.

úterý, 13. září 2022, 06:38

Andrea Tašková

Co se právě děje na kolejích? V Holici, přijeli hasiči, vlak stojí a prý tam pobíhali kozy.

pátek, 15. července 2022, 11:58

Josef Tomastik

Dobrý den, řeším rekonstrukcí RD a spousta firem, iživnostníků, které jsem si pozval na odborné práce mne neskutečně zklamali hlavně neochotně odvedenou práci. Proto bych se chtěl zeptat, zda je možné na vašich stránkách, varovat lidi před těmito stavebními firmami. A dát i fotografie jejich zfusovanych práci. Ať si ostatní lidi daji pozor. Hlavně spousta lidí tomuto nerozumí a dají na slovo firmám,které svoji práci neodvadi jak by meli. Děkuji Tomastik

čtvrtek, 28. dubna 2022, 07:50

Petr Loveček

Nadelate zóny 30 km ,ale nikdy jsem neviděl že by se to kontrolovalo nějakým měřením.Sasadni nedodržení rychlosti.

sobota, 5. února 2022, 16:44

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.