pondělí 1. června 2020 Laura

Aktuálně

Plánovaná čtvrtá protipovodňová etapa přinese rekreační místa na jihu Olomouce

Po dvouletém procesu tvorby protipovodňových opatření v centru Olomouce, se projekčně chystá další, v pořadí čtvrtá, etapa. Ta se týká jižního kraje města a podle primátora Miroslava Žbánka s ní bude spojeno oživení krajiny v okolí řeky Moravy a...

Kde si s dětmi užijete dovolenou plnou zábavy? V libereckém Babylonu!

Hoďte starosti za hlavu! Zábavní a relaxační komplex na severu Čech zve na letní dovolenou, kterou si užije celá rodina. Liberecké Centrum Babylon je doslova nabité skvělými atrakcemi nejen pro malé neposedy a slibuje i báječný odpočinek.

Policie žádá o pomoc při ztotožnění muže zachyceného na videozáznamu

Šumperští kriminalisté prověřují okolnosti loupežného přepadení. Mělo k němu dojít 30. dubna 2020 před 21. hodinou v prostoru vlakového nádraží v Mohelnici. Sedmnáctiletého mladíka tam měl po předchozím fyzickém napadení připravit o věci jemu...

Přerov se konečně zbavil armádního domu. Do tří let v něm budou byty a obchody

Bývalý armádní dům v Čechově ulici se prodal za dvanáct a půl milion korun. Dům, kdysi patřící armádě, byl téměř dvacet let opuštěný, nakonec ho však koupila společnost Byty Čechova, která v něm plánuje výstavbu nových bytových jednotek i obchodů.

Daně z nemovitých věcí musí být zaplaceny do dneška. V některých případech lze placení odložit

Dnes končí lhůta pro zaplacení daně z nemovitých věcí. Poplatníci, kteří se dostali v souvislosti s koronavirem do tíživé situace a nemohou daň uhradit v řádném termínu však mohou příslušný finanční úřad požádat o posečkání daně, nebo o její...

Zmrazení nájemného pravděpodobně skončí, návrh podá Ministerstvo financí

Ministerstvo financí navrhne zrušit mimořádné opatření, kterým vláda 23. dubna zmrazila nájemné bytů. Podle úřadu už nehrozí zneužití postavení pronajímatele. Vyplývá to z návrhu připraveného pro jednání vlády, které má k dispozici ČTK....

Nepozornost řidiče způsobila nehodu, při které se zranili dva lidé

Hasiči, policie i záchranáři zasahovali v neděli na Šumpersku u dopravní nehody, při které se srazila dvě osobní auta. Dva lidé byli se zraněními převezení do nemocnice. Žádný z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu.

Seniora na přechodu zranil padající náklad z kolem projíždějícího auta

Do nemocnice musel být v pátek převezen pětasedmdesátiletý muž, kterého zranil špatně zajištěný náklad, který vypadl z korby kolemjedoucího nákladního auta.

Nové Sdružení olomouckých architektů a stavitelů se chce podílet na rozvoji regionu

V Olomouci vzniklo nové sdružení, jehož členy jsou architekti, investoři, stavitelé a další odborníci pohybující se na poli architektury i realitního trhu. V minulém týdnu se představilo městu s ambicí na vzájemnou spolupráci.

Zloděj se do bytu vloupal oknem, ukradl i bundu

Včera ráno kradl neznámý pachatel v bytě v olomouckých Hodolanech. Do bytu ve zvýšeném přízemí se dostal neuzamčeným oknem v koupelně, které vytlačil. Napáchal škodu za deset tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.