čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat.

Hledáme páníčka #127: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

Cipísek je krásný čtyřměsíční kříženec, který musel podstoupit operaci oka i srdíčka. Bez pomoci by nepřežil. Nyní je to v rámci možností zdravý a veselý kluk a je natěšený na nového páníčka.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Karma

Je to asi desetiměsíční kříženka Belgického ovčáka. Karma je puberťačka, která zkouší, co vše si může dovolit. Proto pro ni hledáme páníčky, kteří ji nastaví jasné mantinely, které bude dodržovat. Pří správné výchově z ní bude úžasný pes. Je velice chytrá a bude se i rychle učit. Je přátelská mazlivá a velmi společenská. Vhodná ke starším dětem. Nejspokojenější bude u domku se zahradou. S ostatními psy se ráda kamarádí.

Rambo

Je asi osmiletý kříženec Rotvajlera. Chvíli mu trvá něž se adaptuje v novém prostředí. Když si zvykne je hodný a přátelský. Bohužel má na obou očích počínající šedý zákal, takže hůře vidí. Ovládá základní povely i chůzi na vodítku. Miluje pískající hračky a zbožňuje piškotky. Nejspokojenější bude na zahradě, kde bude spolehlivý hlídač.

Ozzák

Je to asi dvouletý kříženec. Zpočátku trochu nedůvěřivý a chvíli mu trvá něž se adaptuje v novém prostředí. Když si zvykne je hodný a velmi kontaktní. Základní povely mu zatím moc nejdou, ale to se brzo naučí. Je tak trochu závislák na tenisácích. Nevhodný k jiným zvířatům. Nedoporučujeme ho k malým dětem. Vhodný do bytu.

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc - Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Tesa

Tesa je asi tři měsíce stará psí holka, kříženec, hravé štěně, připravená na vše, co se potřebuje psík naučit v nové rodině.

Árčí

Árčí je asi dvouletý kříženec, temperamentní, nekonfliktní pes, kterého však doposud nikdo ničemu nenaučil. Kdo hledá psího parťáka a nechce přímo štěně, je tento psík ideální volbou.

Cipísek

Cipísek je asi čtyřměsíční kříženec, který měl bohužel poraněnou rohovku, masivní začervení a onemocnění srdce. Bez pomoci by to byl rozsudek smrti. Oko muselo být chirurgicky odstraněno a Cipískovi operovali i srdíčko. Ještě jedna operace srdce bude třeba okolo 1 roku věku. Nicméně teď už je Cipísek v rámci možností zdravý a veselý kluk. Hravý, bezpodmínečně milující, otevřený světu. Jakého si ho budoucí páníček vychová, takový bude.

Foto LOZ, útulek Přerov

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.