úterý 25. února 2020 Liliana

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat.

Hledáme páníčka #68: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

Někteří mazlíčci už měli možnost žít ve šťastné a spokojené rodině, ale shodou nepříjemných okolností o ni přišli. Nyní potřebuj nový domov a nové páníčky, kteří by jim dali lásku.

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc -Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Malvin

Malvin je mladý kříženec pravděpodobně rotvajlera, který se našel jako třídenní štěně loni v prosinci. Bohužel se k nám 5.5. vrátil z osvojení. Na procházkách umí chodit na vodítku, netahá a chce poslouchat, jen ho zatím pořádně nikdo nic moc nenaučil. Potřeboval by najít pánečka, který mu věnuje péči a lásku, zároveň však i pevnou ruku a výcvik, a vychová z něj správného psího parťáka.

Pom

Pom je zhruba sedmiletý, střapatý kříženec menší velikosti. Ideálně by se hodil na zahradu k domku. Je hodný, mazlivý a hodně akční. S ostatními psi jsme jej nezkoušeli.

Vesel

Vesel je úžasný asi jedenáctiletý hafan střední velikosti. Jak už jeho jméno napovídá, je stále veselý, aktivní a kontaktní. Miluje procházky, míčky a hlavně lidskou společnost. Ani vzhledem není jako „každý druhý“. Vesel je originál úplně ve všem a opravdu už by si nový domov zasloužil.

Foto LOZ - Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.