čtvrtek 12. prosince 2019 Simona

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat.

Hledáme páníčka #96: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

Dnešní vydání mazlíčků je už šestadevadesáté a těší nás, že můžeme i nadále pomáhat hledat nové páníčky pro tyhle osamělé pejsky a kočičky. Všichni si určitě zaslouží teplé místo u někoho doma.

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc -Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Artur

Artur je starší hafan, který má ještě spoustu energie. Miluje procházky, piškoty a je to moc hodný pes. Pravděpodobně prodělal v minulosti neléčené záněty uší a dá se očekávat, že budou potřebovat větší péči. Nechá si do nich však kapat a čistit je úplně v pohodě.

Argo

Argo je mladý kříženec AST. Je poměrně akční, např. se nám rozhodl zlikvidovat stromky ve výbězích, tak že se snaží zavěsit na jejich větve. Pravděpodobně jej to v minulosti někdo učil. Potřeboval by páníčka, který se mu bude dost věnovat, nejlépe s ním absolvuje cvičák a dokáže jej zaměstnat tak, aby vybil tu spoustu energie, kterou má. Jinak je u nás zatím pohodový.

Yogy 

Yogy je cca osmiletý kříženec malamuta. Je to akční, hodný pes, který se v pohodě snese s fenami i ostatními psy. Nejlépe by mu bylo vedle psího kamaráda nebo kamarádky. Je dost vybíravý v jídle. Není vhodný do bytu.

Autoři | Foto LOZ

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.