středa 19. února 2020 Patrik

Krimi

Žena zavolala na policii, že se chce zabít skokem pod vlak. Policisté ji až druhý den vypátrali opilou v baru

V pátek 24. ledna po dvaadvacáté hodině zavolala osmadvacetiletá žena na tísňovou linku policie s tím, že se chce zabít na šumperském nádraží skokem pod vlak. Celá věc nakonec naštěstí dopadla jinak.

Muž v bytě fyzicky napadl ženu, ta se z jeho útoku bude léčit několik týdnů

V sobotu 25. ledna po třetí hodině v noci došlo v jednom z bytů v Jaselské ulici v Hranicích k napadení pětadvacetileté ženy jedenatřicetiletým mužem.

Policie vypátrala muže, který utekl z Vincentina. Řidička si ho všimla a vzala ho do auta

Muže, který dnes ráno zmizel ze šternberského Vincentia, se podařilo vypátrat v nedalekých Bohuňovicích, kde si ho všimla řidička a vzala ho k sobě do auta.

AKTUÁLNĚ: Policie pátrá po klientovi Vincentina, který zmizel jen v pantoflích a černém tričku

Policie v těchto chvílích pátrá po sedmadvacetiletém klientovi šternberského Vicentina, který zmizel dnes před osmou hodinou ráno. Má na sobě jen tričko, může být v ohrožení života.

Žena volala strážníky k nehybně ležící postavě na dvoře. Strážníci po příjezdu zjistili, že je to hrouda sněhu

V pondělí 20. ledna vyjížděli prostějovští strážníci k náhlášené nehybné postavě, která měla ležet v dvorním traktu na ulici Dolní. Po příjezdu na místo zjistili, že vůbec nejde o lidskou postavu.

Dvojice hochů si krátila dlouhou chvíli vylamováním kamenů z hráze rybníka

Strážníci vyjížděli 17. ledna v odpoledních hodinách k případu nahlášeného vandalismu na břehu rybníka. Na místě zjistili, že si dva chlapci zkracovali dlouhou chvíli vylamováním kamenů z hráze rybníka, které pak házeli na led.

Zeť povalil tchýni na zem a odtáhl ji za nohu z domu. Její věci vyhodil oknem

V úterý 21. ledna po sedmé hodině večer došlo v chodbě rodinného domu v Prostějově k incidentu mezi zetěm a jeho tchýní. Spor vyvrcholil fyzickým kontaktem, kdy muž vytáhl za nohu tchýni z domu.

V ulici Svornosti vandal přejel ostrým předmětem přední a zadní dveře zaparkované Octavie

Hodně naštvaný musel být majitel Octavie, který ve středu 22. ledna přišel ráno ke svému autu. Někdo mu totiž přes noc přejel ostrým předmětem přední i zadní dveře na straně řidiče.

Napadená žena i její zastánce museli vyhledat lékařskou pomoc. Útočníkům hrozí vězení

Včera pozdě večer v Hranicích dva útočníci napadli a okradli ženu a fyzicky ohrožovali muže, který se jí snažil zastat. Pachatelům, kteří jsou stíhání pro výtržnictví a krádež, hrozí až dva roky ve vězení.

Muže před jeho vlastním domem obvinila dvacítka osob, že jim snědl příbuznou

Opravdu středověký případ museli rozplést policisté z Prostějova. Podle oznámení muže k němu před dům přišla asi dvacítka osob a obvinila ho, že jim snědl nezletilou příbuznou.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.