středa 3. června 2020 Tamara

Krimi

Zloděj při útěku před policií postupně odhazoval svůj lup jako vzduchoplavec pytle s pískem

Vtipnou zprávu o zloději alhokolu ze včerejšího dne redakci dnes poslal policejní mluvčí Městské policie Přerov František Komínek. Pro pobavení a odlehčení od běžných zpráv ponecháváme tuto kuriozitu v jejím původním znění. Zároveň děkujeme panu...

Muž se pokusil znásilnit ženu, odvlekl ji pod schody u jejího domu. Policie už násilníka vypátrala

Policie již zajistila muže, který se pokusil v sobotu 18. dubna před půl jedenáctou večer znásilnit v Litovli jedenačtyřicetiletou ženu. Stalo se tak u jejího domu, naštěstí se čin muži nepovedlo provést.

Řidič, který způsobil dopravní nehodu, neměl řidičský průkaz a byl pod vlivem alkoholu

Padesátiletý řidič, který způsobil v úterý 21. dubna dopravní nehodu, když se při předjíždění jiného vozidla střetl s vozem v protisměru, neměl řidičské oprávnění a byl pod vlivem alkoholu.

Řidič při projíždění zatáčkou převrátil přívěs s dřevěnými kládami

V úterý 21. dubna před sedmou hodinou ranní mezi obcemi Šebetov a Pohora řídil dvacetiletý řidič nákladní automobil Scania s přívěsem s nákladem dřevní kulatiny. Při projíždění zatáčkou došlo však k převrácení přívěsu.

Policisté na Jesenicku odhalili další nezodpovědné řidiče

Další nezodpovědné řidiče odhalily policejní kontroly na Jesenicku. Jeden z řidičů neměl platný řidičský průkaz a jeho vozidlo nemělo ani platnou technickou prohlídku. Druhý z řidičů byl dokonce pod vlivem drog.

Policie zná motiv vraha cyklistky ve Chválkovicích. Bylo mu jedno, koho si k činu vyhlédne

Kriminalisté v pátek zadrželi sedmačtyřicetiletého muže podezřelého z brutální vraždy jedenapadesátileté ženy, která ve středu jela po polní cestě v okrajové části Olomouce. Násilník si ženu náhodně vybral a zaútočil. Mrtvou cyklistku policisté...

Řidička při jízdě na dálnici srazila srnu, která uhynula

Ke střetu se zvěří došlo v neděli 19. dubna před šestou hodinou ranní na dálnici D46 ve směru od Prostějova k Olomouci.

Opilý řidič Fabie nereagoval na policisty a začal ujíždět Olomoucí. Honička skončila bouračkou

V pondělí třičtvrtě hodiny po půlnoci si olomoučtí policisté všimli řidiče ve Fabii, který projel opačným směrem jednosměrnou ulicí. Na výzvu k zastavení řidič nezareagoval a začal ujíždět.

Kriminalistům se podařilo zadržet muže podezřelého z vraždy cyklistky

Tým speciálních jednotek během včerejšího dopoledne zadržel sedmačtyřicetiletého muže podezřelého ze zavraždění jednapadesátileté ženy, která jela ve středu po polní cestě ve Chválkovicích. Mrtvou cyklistku policisté našli ležet několik stovek...

Synův virtuální nákup stál otce přes 60 tisíc korun

Pětatřicetiletý muž ze Šumperska na svém bankovním účtu zaznamenal podezřelé a neoprávněné platby. Policisté, na které se s případem obrátil zjistili, že online platby prováděl jeho malý syn. Otci tak utratil přes 60 tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.