středa 27. května 2020 Valdemar

Krimi

V půl sedmé ráno v sobě měla ještě přes dvě promile, přesto sedla za volant

Řízení včera ráno nezvládla šestapadesátiletá řidička, která na křižovatce v Přerově nabourala do veřejného osvětlení. Policie jí na místě naměřila okolo dvou a půl promile alkoholu.

Zloděj okradl muže sedícího na olomouckém nádraží o čtyřiadvacet tisíc

O čtyřiadvacet tisíc korun a dvě platební karty přišel včera večer mladý muž čekající na vlak. Zatím neznámý zloděj využil jeho nepozornosti a z batohu mu vytáhl peněženku s hotovostí, kartami i osobními doklady.

Zloději využívají krizové situace, soustředí se na opuštěné objekty

Z neděle na pondělí vykradl neznámý pachatel zahradní chatku ve Šternberku. V Olomouci se zloděj zaměřil na rodinný dům v ulici Veverkova.

Mladík napadl svého bratra, zasáhnout museli policisté

Šumperští policisté včera museli vykázat ze společného bydlení dvacetiletého mladíka, který zaútočil na svého bratra. Během prošetřování vyšlo najevo, že se nejedná první případ, kdy muž svou rodinu terorizoval.

Mladíci v Olomouci pomalovali zastávky tramvaje i samotnou tramvaj

V neděli po páté hodině ranní vyjížděli olomoučtí strážnici na třídu Míru, kde se mělo několik mladíků „výtvarně realizovat“ na zastávkách městské hromadné dopravy a dokonce i na jedné z tramvají.

Šmejdi jsou zpět. S novou rouškou získávají napálení klienti také smlouvu na energie

Energetičtí šmejdi o sobě opět dávají vědět. Tentokrát zneužívají důvěřivosti lidí v době, kdy široká veřejnost nabízí pomocnou ruku v boji s koronavirem. Energetický regulační úřad totiž zaznamenal několik případů, kdy energetičtí šmejdi...

Pacient jesenické nemocnice okradl personál. Hrozí mu osmileté vězení

Jeden z pacientů jesenické nemocnice okradl během své hospitalizace zdravotnický personál. Za krádež finanční hotovosti a kosmetiky pro pacienty mu hrozí až osm let vězení.

Policisté šetří další vloupání v době nouzového stavu

Do masážního salónu v Olomouci se včera vloupal zatím neznámý pachatel. Svým konáním zloděj způsobil škodu bezmála za třiadvacet tisíc korun.

Olomoučtí strážníci řeší kvůli rouškám už čtyři přestupky, domluva v těchto případech nestačila

Pokuty až 20.000 korun mohou dostat v přestupkovém řízení čtyři lidé, kteří přes opakované výzvy olomouckých strážníků nedodrželi nařízení kvůli pandemii. Olomoucká městská policie porušení nařízení týkající se povinných roušek, ale i shlukování...

Nadýchal čtyři a půl promile. To je letošní rekord, tvrdí mluvčí olomouckých strážníků

Muže ležícího na lavičce u hlavního nádraží si včera před sedmou hodinou večer všimli strážníci městské policie Olomouc. Byl v silně podnapilém stavu a komunikace s ním byla pro strážníky značně obtížná

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.