neděle 15. prosince 2019 Radana

Krimi

Zloděj ukradl z lesa pokácené buky za padesát tisíc korun, hrozí mu dva roky ve vězení

Z krádeže je podezřelý zatím neznámý zloděj, který někdy od 14. října do 5. listopadu 2019 ukradl z lesa u Hluboček přes 38 metrů krychlových vytěženého bukového dřeva.

Policie zabavila konopí dvaceti pěstitelům. Jednoho z nich navíc obvinila z výroby pervitinu

Celkem dvaceti pěstitelům zabavila v průběhu podzimu šumperská policie vypěstované konopí. Kromě vzrostlých rostlin se jednalo také o rostliny sušené. U jednoho pěstitele policie navíc našla chemikálie na výrobu pervitinu. Proti většině je nyní...

Cizinci ukradli batoh, ve kterém měl sedm tisíc eur

V neděli večer ukradl neznámý pachatel batoh devětadvacetiletému cizinci, který jel vlakem z Prahy do Olomouce. Celková škoda je podle něj v přepočtu dvě stě tisíc korun.

Ke srážce auta s cyklistkou letěl vrtulník

V pondělí odpoledne se srazil sedmapadesátiletý řidič osobního auta s o dva roky mladší cyklistkou. Při nehodě se zranila pouze cyklistka, kterou z místa přepravil do nemocnice vrtulník.

Strážníci vyjížděli na nádraží k muži s motorovou pilou

Včera večer nahlásil na tísňovou linku přerovských strážníků rozrušený cestující podnapilého muže sedícího na nádraží s motorovou pilou. Na místo ihned vyjela hlídka městské policie.

Dvě krádeže v Olomouci zaměstnaly policisty. Pachateli jsou rekordman i hledaná osoba

Policisté v Olomouci v předchozích dnech řešili hned dvě krádeže v olomouckých supermarketech. V jednom případě šlo o rekordmana v krádežích, v tom druhém o osobu hledanou policií.

Opilý řidič narazil do před ním jedoucího auta. Tvrdil, že za nehodu mohou policejní majáky

V pátek 1. listopadu došlo v Prostějově k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, při níž se jeden z řidičů nevěnoval dostatečně řízení, narazil do před ním jedoucího auta a svou nepozornost se snažil svést na blikání policejních majáků.

Zloděj odčerpal ze zaparkovaného kamionu v Olomouci naftu za dvanáct tisíc korun

Z krádeže je podezřelý zatím neznámý pachatel, který někdy od 1. do 3. listopadu 2019 vypáčil víčko palivové nádrže vozidla Daf, které bylo zaparkované na parkovací ploše pro kamiony v Olomouci. Z vozu zloděj odčerpal celkem 400 litrů motorové...

Policie odložila trestní oznámení na bývalé ředitele olomouckého Muzea umění Soukupa a Zatloukala

Policie odložila trestní oznámení na bývalé ředitele Muzea umění Michala Soukupa a jeho předchůdce Pavla Zatloukala. Řekl to krajský policejní mluvčí Libor Hejtman. Trestní oznámení na ně podal před odchodem z funkce někdejší ministr kultury...

Řidič zaparkoval Audi A4 na Černé cestě, o den později už ji na místě nenašel

Muž zaparkoval své auto Audi A4 Avant na Černé cestě v Olomouci ve středu 30. října kolem osmé hodiny večer. Když tam však přišel večer následujícího dne, auto už nenašel. Někdo s ním odjel.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.