pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Krimi

Z přítele se vyklubal agresor. Ženu mlátil, nešetřil nadávkami ani před dětmi a omezil jí kontakt s rodinou

Dvaatřicetiletý muž byl obviněný jesenickými kriminalisty ze spáchání trestného činu týrání osoby žijící ve společné domácnosti.

Policie pátrá: Dvacetiletého mladíka hledají soudy kvůli majetkové trestné činnosti

Přerovští kriminalisté pátrají po dvacetiletém muži. Hledá ho Okresní soud Přerov a Okresní soud v Kroměříži kvůli majetkové trestné činnosti.

Obžalovaný, který měl napadnout a pořezat v Prostějově Kvitovou, tvrdí, že byl v době činu na stavbě

U Krajského soudu v Brně dnes vypovídali svědci v případu napadení tenistky Petry Kvitové, které pachatel v prosinci 2016 v bytě v Prostějově vážně pořezal levou ruku. Obžaloba z činu viní třiatřicetiletého Radima Žondru, který ale vinu popírá. U...

Ze šatny na základní škole si zloděj odnesl dva iPhony v růžovém obalu. Majitelce vznikla škoda za 17 tisíc

V pondělí v podvečer ukradl dosud neznámý pachatel dva mobily typu iPhone S. Krádež se stala na půdě jedné prostějovské základní školy.

Muž okradl pracovnici směnárny o několik tisíc. Ta si chybějících peněz všimla až po jeho odchodu

V budově železniční stanice v Hranicích včera neznámý muž požadoval od pracovnice výměnu polských zlotých na koruny. Žena mu vyhověla a donesla 20 tisíc korun, ale to muži nestačilo.

Při požárech v Olomouckém kraji zemřelo minulý rok osm lidí. Hasiči vyjížděli častěji než rok předchozí

Hasiči loni v Olomouckém kraji vyjížděli k 995 požárům, kterých bylo ve srovnání s rokem 2017 o 92 více. Vyšší počet požárů souvisel i se suchem. Při požárech loni v Olomouckém kraji zemřelo osm lidí a 54 jich bylo zraněno.

Nejčastější oběti domácího násilí jsou ženy a děti. Podívejte se, jak najít cestu ven z kolotoče teroru

Domácí násilí představuje mnoho podob. Může mít formy fyzického, psychického, sexuálního násilí, donucené sociální izolace či ekonomické deprivace. Je násilím páchaným osobami blízkými, ke kterému dochází opakovaně v jejich soukromí, páchané...

Zlodějka si v obchodě nastrkala pod bundu devět pánských triček. Před soudem nestane poprvé

Nad tím, že byla vloni pětadvacetiletá žena z Olomouce odsouzena za krádež, si nelámala hlavu a kradla znovu. Tentokrát se zaměřila na pánská trička, která si nacpala pod bundu.

Zloději o půl třetí ráno v Olomouci rozbrušovačkou odřezali a ukradli katalyzátor ze stojícího auta

Městská policie v Olomouci řešila v noci ze soboty na neděli oznámení o dvojici mužů, kteří za pomocí flexy kradou katalyzátor ze stojícího auta v Olomouci.

Zloděj ukradl v Bille u zimního stadionu šest lahví rumu. Z obchodu odcházel s pokutou

Ke krádeži šesti lahví rumu došlo v neděli 6. ledna odpoledne v supermarketu Billa v Hynaisově ulici v Olomouci. Pracovník ostrahy přivolaným městským strážníkům sdělil, že viděl, jak si muž na prodejně dává do tašky lahve s alkoholem a s těmi...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.