středa 13. listopadu 2019 Tibor

Krimi

Vykradené sklepy jsou v Olomouci na denním pořádku. Jak předejít nepříjemnostem?

Ohlášení vykradeného sklepu na policii je v Olomouci téměr na denním pořádku. Naposledy se tak napříkald stalo z neděle na pondělí. Jak se ale proti zlodějům bránit?

Opilý muž v Olomouci zdemoloval elektrický rozvaděč, pak u svého díla usnul

Ve čtvrtek po poledni dostali olomoučtí strážníci na základě telefonického oznámení informaci o muži, který se na ulici Na Trati v Olomouci chová agresivně a ničí věci okolo sebe.

Při bitce na Tř. Svobody použili útočníci nůž a mačetu. Oba muži už jsou ve vazbě

V úterý jsme vás informovali o potyčce dvou rodin na Tř. Svobody před barem Tratoria, při které byl pořezán jeden z mužů. Policie, která přijela na místo, začala incident ihned vyšetřovat. Zjistila, že dva muži použili nůž a mačetu. Ve čtvrtek...

Zloděj okradl ženu v jejím panelovém bytě, zatímco spala

Po středečním probuzení majitelky jednoho z přízemních bytů na olomouckém sídlišti se žena nestačila divit. Přes noc ji totiž vykradl neznámý zloděj.

Na Tř. Svobody se rozhořela bitka mezi dvěma rodinami, jednoho muže odvezla sanitka

Dnes po dvanácté hodině bylo velmi rušno před olomouckým barem Tratoria na Tř. Svobody, kde se do sebe pustily dvě rodiny. Bitka skončila zraněním jednoho z mužů.

Milovníci tuňáka? Zloději si odnesli z olomouckého supermarketu najednou skoro 40 plechovek

V pondělí 8. sprna museli strážníci z Olomouce řešit vskutku neotřelou loupež. Muž a žena totiž ze supermarketu na ulici Zikova v Olomouci odcizili hned čtyřicet plechovek s tuňákem.

Chlapci nenávratně poškodili památný strom na Zeyerově ulici, chtěli si udělat bunkr

Tři nezletilí chlapci si chtěli v koruně stromu na ulici Zeyerově postavit bunkr, svým počínáním ale navždy vážně poškodili památný strom.

Řidič ujížděl policistům. Byl silně opilý a neměl řidičák

V neděli po půlnoci měli policisté a hlídka mobilního dohledu Celního úřadu plné ruce práce při zastavování vozidla v Uničově. Řidič totiž neuposlechl jejich výzvu k zastavení a začal jim ujíždět.

Zloděj táborník. Dětem ze zahrádky ukradl stan včetně spacáků, karimatek a věcí na kempování

Velice překvapeni byli obyvatelé rodinného domu v obci Dlouhá Loučka na Olomoucku, když zjistili, že jim přes noc ze zahrady zmizel stan.

Vandalové posprejovali zídku u Smetanových sadů, strážníci je chytili při činu

Radost z vykonaného "díla" neměli ve středu krátce po půlnoci sprejeři, kteří posprejovali zídku na ulici Havlíčkova, která ohraničuje Smetanovy sady. Chytila je totiž policie.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.