čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Krimi

Čtveřice se pokusila ze seniora vylákat téměř půl milionu korun

O téměř půl milionu korun se pokusila podle policie připravit na přelomu roku čtveřice lidí jednaosmdesátiletého seniora z Olomoucka. Pod záminkou nezaplaceného telefonního účtu po zemřelé manželce z něj nejprve vylákali 250.000 korun....

Muž chtěl okrást ženu v tramvaji. Chytil ho však policista, který měl ten den volno

Tlačenice v jedné z olomouckých tramvají využil čtyřicetiletý muž z Ostravska. Ten 4. ledna dopoledne ukradl čtyřicetileté ženě peněženku z kabelky, kterou měla přes rameno. Daleko však neutekl. Dopadl ho totiž policista, který si užíval volno a...

V lese nakradl o Vánocích 250 litrů nafty

Muž si zpříjemnil vánoční svátky v lese na Jesenicku, kde ukradl 250 litrů motorové nafty.

Vandal odpálil dělobuch přímo v parkovacím automatu

V úterý 2. ledna zjistil pracovník Městské policie Olomouc, že na tř. Svobody je poškozený parkovací automat. Hlídka na místě zjistila, že automat byl poškozen dělobuchem.

KRIMIPERLY 2017: Čelíčko za "čest práci" u pizzy, velká žvýkačková krádež i krádež mobilů deštníkem

Ano, rok 2017 přinesl sice v sekci krimi převážnou většinu zpráv negativních, i mezi nimi se ale našly kuriozity, u kterých se lze minimálně pousmát. Podle čtenosti a zájmu na facebooku jsme vybrali tři témata z minulého roku, které je dobré si...

Usmrcení dítěte psem v Přerově není ojedinělé, za poslední léta jde v Česku o několikátý případ

V pátek 29. prosince po napadení psem zemřelo malé dítě. V Česku to v posledních letech není ojedinělý případ, po celém našem území se za posledních patnáct let evidují dalších pět obdobných případů.

Chtěli půjčit drobné, odnesli si 12 tisíc

pátek, 29. prosince 2017, 12:00Krimi

Chtěli půjčit drobné, odnesli si 12 tisíc

Ve středu 27. prosince po osmnácté hodině přijali přerovští policisté oznámení o okradení třiapadesátiletého muže ve vestibulu bytového domu v Husově ulici v Přerově.

Rozčilený obchodní zástupce i šipka mezi kola traktoru. Policie letos řešila v kraji mnoho kuriozit

Policisté jsou také jen lidi. A nad některými případy, které museli letošní rok policejní příslušníci řešit, zůstává opravdu rozum stát. No posuďte sami, měli byste na to nervy?

Vandal přes noc vystříkal v chodbách bytového domu dva hasičáky

V noci na sobotu 23. prosince vnikl neznámý vandal po rozbití skleněné výplně dveří do chodby bytového domu na Nových Sadech. Tam v chodbách vystříkal hned dva hasící přístroje.

Žhář v okolí Wolkerovy ulice zapálil celkem tři kontejnery

V noci z neděle na pondělí zapálil v okolí ulice Wolkerova neznámý pachatel celkem tři kontejnery na odpad. Technické služby vyčíslily škodu na více jak 13 tisíc korun, žháři teď hroží až jeden rok za mřížemi.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.