úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Krimi

Muž přišel loupit do prodejny potravin na Masarykově ulici s mačetou, policisté ho na místě zadrželi

V úterý večer přišel do prodejny potravin opilý muž a s mačetou v ruce požadoval vydání peněz. Díky rychlé reakci policie byl však šestadvacetiletý útočník rychle zpacifikován.

Muž ohrožoval pracovníka ostrahy v supermarketu injekční stříkačkou, poté ho pokousal na krku

V pondělí v pět hodin odpoledne vyjížděli olomoučtí strážníci k incidentu, který se stal v Bille na ulici Hynaisova v Olomouci. Muž tam měl injekční stříkačkou ohrožovat pracovníka ostrahy supermarketu.

V kuchyni v bytě na Jánského ulici hořely potraviny na plotně, dva lidé se nadýchali zplodin

Dnes ráno museli hasiči vyjíždět k požáru v bytě na ulici Jánského, při kterém se dvě osoby nadýchali nebezpečných zplodin z hoření.

Muž si odložil mobil na střechu auta. Domů už s ním nedojel

Velmi kuriózním způsobem přišel sedmadvacetiletý muž o svůj mobilní telefon. Předtím, než nastoupil do auta, si ho odložil na střechu, ovšem zapomněl na něj a cestou domů mobil ze střechy spadl.

Zloděj si z rozestavěného domu odnesl nářadí za padesát tisíc korun

Trochu netradiční věci se staly předmětem vloupání zloděje, který vykradl sklep v rozestavěném domu ve Šternberku. Odnesl si sbíjecí kladiva, vrtačky, rozbrušovací pilu, elektrický prodlužovací kabel a příslušenství k rozbrušovací pile.

Z auta ukradl věci v hodnotě bezmála 100 000 Kč

čtvrtek, 14. července 2016, 11:49Krimi

Z auta ukradl věci v hodnotě bezmála 100 000 Kč

U obce Mladeč včera neznámý zloděj vykradl auto značky BMW. Rozbil okýnka a z interiéru odcizil kabelku s peněženkou, navíc také sportovní tašku s peněženkou, ve které byla finanční hotovost, platební karta a osobní doklady. Dále si zloděj odnesl...

AKTUALIZOVÁNO: Dívka, která utekla z diagnostického ústavu, byla v pořádku nalezena

V úterý 12.7. bylo vyhlášeno pátrání po patnáctileté dívce, která pobývala v Dětském diagnostickém ústavu na Olomoucku, ale z jedné z vycházek se už nevrátila. Nyní byla zdravá a v pořádku nalezena v místě svého trvalého bydliště.

V bytě v Sokolské ulici napadl muž ženu, padaly facky a kopance do žeber

Ve čtvrtek před čtvrtou hodinou odpolední přijali strážníci městské policie oznámení o muži, který napadá ženu a demoluje vybavení bytu v bytě v Sokolské ulici v Olomouci. Ihned se proto vydali na místo.

Policisté odhalili varnu pervitinu v rodinném domě na Mohelnicku

Při domovní prohlídce policisté zajistili nástroje na výrobu pervitinu, následně samotný pervitin, marihuanu a tři zbraně. Čtyřicetiletý muž je momentálně ve vazbě.

Výtržník rozbil čelní sklo autobusu, hrozí mu rok vězení

Když v úterý ráno přišel řidič ke svému autobusu, nenašel ho ve stejném stavu, v jakém ho zanechal. Všude okolo ležely střepy. Čelní sklo autobusu někdo rozbil.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.