úterý 18. února 2020 Gizela

Krimi

Hádka mezi bývalými partnery vyústila v pokus o vraždu

K hádce mělo dojít mezi bývalými partnery v bytě jejich známé v obci na Olomoucku.Ženu s vážným zraněním převezli do nemocnice. Muž může skonči ve vězení na deset až osmnáct let.

VIDEO: Muž vykradl benzinku, bral hotovost i cigarety. Obsluze vyhrožoval násilím

Policie žádá veřejnost o pomoc při identifikaci muže, který v pátek 1. prosince večer vyloupil benzinovou pumpu MOL na ulici Jesenické v Šumperku. Při vstupu ho zachytila bezpečnostní kamera.

Opilého muže museli z cukrárny na Horním lánu strážníci převést rovnou na záchytku

Neslavně skončila alkoholová pouť sedmatřicetiletého muže, kterého našli v pondělí po půl čtvrté odpoledne strážníci v cukrárně na Horním lánu. Muž si překvapivě nedával zákusek, ale další víno.

Čtyři muži se pobili v Olomouci na Masarykově třídě. Poškodili auto a jeden z nich byl zraněn

Při víkendových radovánkách se tři opilí muži rozhodli napadnout čtvrtého. Při vyšetřování celé události se jeden z útočníků snažil utéci, policisté ho proto museli zpacifikovat. Kromě zranění muže způsobili i poškození auta.

Ve Slavoníně hořely v noci kontejnery

pondělí, 4. prosince 2017, 09:18Krimi

Ve Slavoníně hořely v noci kontejnery

Jako z apokalyptického filmu to v noci z neděle na pondělí vypadalo v městské části Slavonín v ulici Machátova. Pod přístřeškem tam hořely plastové kontejnery.

Dva opilí kamarádi se pohádali, spor vyvrcholil zabodlým nožem v hrudníku jednoho z nich

V sobotu po třetí hodině dopolední vyvrcholil spor dvou mužů v jedné obci na Přerovsku krvavým zraněním. Jeden bodl toho druhého nožem do hrudníku.

Policisté rozjeli akci Úklid. Dopadli pět výrobců a distributorů drog z Olomouce a okolí

Kriminalisté dopadli v krycí akci s názvem Úklid tři muže a dvě ženy z Olomouce a okolí, šlo podle nich o organizovanou skupinu vyrábějící a prodávající v Olomouckém kraji ve velkém pervitin. Policisté na případu pracovali půl roku, pětici...

Policie hledá muže podezřelého z majetkové trestné činnosti

Kriminální policie hledá Petra Klesnila, který má trvalé bydliště v Přerově a je obviněný z majetkové trestné činnosti. Policie nyní žádá veřejnost, aby pomohla při pátrání po tomto muži.

Vandal poničil zastávku u Okresního soudu. Strážníci si ho našli v tramvaji, do které nastoupil

Strážníci městské policie v Olomouci dostali ve středu 29. listopadu před osmou hodinou večerní od dispečera dopravního podniku echo o muži, který rozbil jednu ze skleněných výplní na tramvajové zastávce "Okresní soud".

Alkoholový zloděj ukradl ze sklepa 10 litrů slivovice, 3 láhve šampaňského a medovinu

Jako velký milovník alkoholu se ukázal zloděj, který na konci listopadu vyloupil sklep na Žerotínově náměstí v Přerově. Po vysazení větracího okénka se dostal dovnitř a ukradl odsud 10 litrů slivovice, 3 láhve šampaňského, 1 láhev medoviny a...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.