čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Krimi

Olomoucký soud potrestal muže, který škrtil soka v lásce, pěti lety za mřížemi

Za škrcení sedmnáctiletého mladíka kabelem od počítače potrestal olomoucký krajský soud studenta práv Martina Smékala pěti lety vězení. Do vězení jej poslal za vydírání. Původně ho loni v březnu stejný soud potrestal 10,5 roku za vydírání a pokus...

VIDEO: Benzinová pumpa u Skrbeně je oblíbeným místem řidičů, kteří ujíždí bez placení

Policisté z Olomouce se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při identifikaci tří mužů, kteří v poslední době načerpali na benzinové pumpě u Skrbeně palivo a odjeli bez placení. Jejich počínání zachytila bezpečnostní kamera.

V olomoucké MHD došlo během pár dnů ke dvěma okradením

Během víkendu neznámý pachatel zcizil mladému muži peněženku i s osobními doklady, v pondělí přišla o svojí příruční taštičku seniorka.

Dvě ukradené Octavie a pokus o odcizení další včera zaznamenali olomoučtí strážníci

V noci z pondělí na úterý ukradl neznámý pachatel vůz Škoda Octavia a pokusil se o krádež stejné značky vozu znovu v jiné části města. Taktéž na Octavii měl ve stejný čas zacíleno zřejmě jiný zloděj. Pachatelé jsou zatím neznámí.

Zloděj ukradl vzácnou pamětní desku z průčelí kostela. Škoda může být až dvě stě tisíc

V době od 28. do 30. listopadu ukradl dosud neznámý zloděj z průčelí kostela v obci na Němčicku pamětní desku. Škodu, kterou způsobil, nelze úplně přesně vyčíslit, deska však může mít cenu až 200 tisíc korun.

Řidiči, který havaroval na Wolkerově, hrozí až šest let za mřížemi. Případ si převzali kriminalisté

Řidiči luxusního mercedesu, s kterým v pátek v noci havaroval na ulici Wolkerova v Olomouci, hrozí až šest let za mřízemi. Při nehodě zemřela mladá žena, řidič je nyní vyšetřován pro podezření ze spáchání tresního činu usmrcení v nedbalosti.

Hádka mezi bývalými partnery vyústila v pokus o vraždu

K hádce mělo dojít mezi bývalými partnery v bytě jejich známé v obci na Olomoucku.Ženu s vážným zraněním převezli do nemocnice. Muž může skonči ve vězení na deset až osmnáct let.

VIDEO: Muž vykradl benzinku, bral hotovost i cigarety. Obsluze vyhrožoval násilím

Policie žádá veřejnost o pomoc při identifikaci muže, který v pátek 1. prosince večer vyloupil benzinovou pumpu MOL na ulici Jesenické v Šumperku. Při vstupu ho zachytila bezpečnostní kamera.

Opilého muže museli z cukrárny na Horním lánu strážníci převést rovnou na záchytku

Neslavně skončila alkoholová pouť sedmatřicetiletého muže, kterého našli v pondělí po půl čtvrté odpoledne strážníci v cukrárně na Horním lánu. Muž si překvapivě nedával zákusek, ale další víno.

Čtyři muži se pobili v Olomouci na Masarykově třídě. Poškodili auto a jeden z nich byl zraněn

Při víkendových radovánkách se tři opilí muži rozhodli napadnout čtvrtého. Při vyšetřování celé události se jeden z útočníků snažil utéci, policisté ho proto museli zpacifikovat. Kromě zranění muže způsobili i poškození auta.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.