pátek 29. května 2020 Maxim

Krimi

Mladík hrál ve dvě ráno v centru Olomouce na klarinet, strážníci mu vysvětlili, že to není nejlepší nápad

Ke kurióznímu případu rušení nočního klidu vyjížděli olomoučtí strážníci v noci ze středy na čtvrtek o půl druhé ráno. Mladík tam totiž hrál na klarinet.

Muž neplatil nájem, před vystěhováním ukradl snubní prsteny i televizi

V obci Alojzov na Prostějovsku došlo v pátek 4. května v jednom z rodinných domů ke krádeži, přitom pachatelem byl muž, který byl v domě v podnájmu. A protože byl tento muž už v minulosti odsouzen za krádež, tak ho nyní můžou čekat až tři roky ve...

VIDEO: Kapsářky ukradly v olomouckém obchodě peněženku, policie je hledá

Peněženka, ve které bylo 2 700 korun, platební karta a doklady, zmizela ženě, která ve středu 18. dubna nakupovala v jednom z olomouckých obchodů s oblečením. Policie z této krádeže podezírá dvě kapsářky.

Opilá žena rozbila skleněné dveře na přerovském nádraží, poté plivla na policistu

Policisté museli 9. května řešit případ vysklených dveří na přerovském vlakovém nádraží. Když přijeli na místo, tak našli opilou ženu, která následně jednoho z policistů chytila za uniformu, nadávala mu a ještě na něj plivla. Ženu policisté...

VIDEO: Muž ukradl v Olomouci ženě platební kartu, pak s ní chtěl vybrat peníze z bankomatu

Policie pátrá po muži, který se snažil vybrat peníze z ukradené platební karty. Pokud ho policie najde, hrozí mu až dvouleté vězení.

VIDEO: Policie hledá muže, který v olomoucké drogerii kradl značkové parfémy

Policie pátrá po muži, který ve čtvrtek 19. dubna dubna ukradl z jedné olomoucké drogerie značkové parfémy za více než 26 tisíc korun. Za tuto krádež mu nyní hrozí až dva roky za mřížemi.

Olomoucký soud snížil Pavlu Nárožnému z Přerova trest za přípravu vraždy vlastní tety na osm let

Olomoucký vrchní soud snížil dvaačtyřicetiletému Pavlu Nárožnému z Přerova trest za přípravu vraždy tety z třinácti na osm let. Proti původnímu rozsudku se odvolal pouze obžalovaný. Po soudu žádal zproštění, skutek popíral. Soudci to však...

Lidé nalezli u pošty na Jeremenkově ulici urnu s lidskými ostatky

Zajímavý nález řešili v pondělí strážníci Městské policie v Olomouci. Hlídka byla vyslána k poště u vlakového nádraží, kde se měla nacházet urna s lidskými ostatky.

Zloděj ukradl z prodejny sportovních potřeb v Olomouci kola za 232 tisíc

K vloupání do jedné z olomouckých prodejen sportovních potřeb došlo mezi 6. a 7. květnem 2018. Zloděj z prodejny ukradl několik kol a hotovost z pokladny. Pachatel způsobil škodu za 232 tisíc a hrozí mu pět let za mřížemi.

Jedlík utíkal z restaurací v Olomouckém kraji bez placení, hrozí mu až tři roky ve vězení

Prostějovští policisté dopadli dvaapadesátiletého muže, který se zřejmě nechal na účet podniku hostit ve více než dvaceti restauracích po Olomouckém kraji. Ve většině případů se jeho gastronomických výletů, které končily útěkem před placením,...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.