úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Krimi

Opilý hudebník ztratil při cestě z plesu své dva saxofony, přijít si pro ně musel na policii

V sobotu ráno musel zažít hudebník, který páteční večer hrál na plese v Olomouci, pořádný šok. Zjistil totiž, že postrádá své dva saxofony, s kterými odešel opilý z plesu domů.

Vandal poškodil před Varnou zaparkovaného taxíka, přední kapotu poškodil pěstmi

V neděli časně ráno si zřejmě chtěl neznámý pachatel vybít zlost, k čemuž mu výborně posloužil zaparkovaný taxík u diskotéky Varna v Riegrově ulici. Svými vlastními pěstmi způsobil škodu na autě v hodnotě 10 tisíc korun.

Na chvilkovou nepozornost doplatil cestující na olomouckém nádraží, přišel o batoh s notebookem

Na Hlavním nádraží v Olomouci je dobré si své osobní věci hlídat. Své o tom ví majitel modrého batohu, který na chvíli zapomněl na lavičce.

Psychicky nemocný muž se zbraní prchal před policií, utekl při převozu do Fakultní nemocnice

Ve středu 30. března utekl při převozu do Fakultní nemocnice v Olomouci psychicky nemocný muž. Když policie muže našla, vytáhl z kapsy pistoli a snažil se utéct.

Dva lidé naletěli prodejci na internetu, zaplacený mobil a náramek nikdy neviděli

Muž a žena skočili na lep internetovému podvodníkovi v ten samý den, 14. února. Dvaadvacetiletý muž zaregistroval inzerci telefonu na jednom bazarovém portále, žena si zase vyhlédla náramek Pandora. Peníze poslali, zboží však ani jeden nikdy...

Děti vytahovaly na udici z radíkovského rybníka munici, zakročit museli pyrotechnici

O velikonočním pondělí se u rybníka v Radíkově bavilo několik dětí tím, že na ručně vyrobené udici s magnetem vytahovaly z vody různé druhy nalezené munice. Na místo proto vyjeli policejní pyrotechnici.

Tři psi v Olomouci se vzájemně porvali, jeden z nich utrpěl těžká zranění

V pátek 25. 3. 2016 byli policisté přivoláni k incidentu u rodinného domu, kde se porvali tři psi. Jeden z nich utrpěl těžká zranění.

Zloděj se vloupal do zaparkovaného Fordu Mustang, způsobil škodu přes padesát tisíc korun

V odpoledních hodinách na velikonoční pondělí dostali olomoučtí policisté oznámení o vykradeném luxusním vozidle značky Ford Mustang na ulici Dvorská v Olomouci. Podle oznámení měl neznámý pachatel vybít zadní okénko vozu a ukrást osobní věci...

Zloděj vykradl kliniku v centru města, odnesl si trezor s desítkami tisíc

Olomoučtí policisté vyšetřují od včerejška krádež v budově Kliniky zubního lékařství na ulici Palackého v Olomouci. Včera před osmou hodinou večerní přijali policisté oznámení o poškození dveří do budovy, podle policistů se do ní někdo vloupal v...

Policie hledá svědky dopravní nehody v Olomouci, při které byla sražena žena

Hledají se svědci nehody, která se stala 17. listopadu 2015 v Olomouci na ulici tř. Míru ve směru na Topolany. Červené auto Škoda Octavia tam srazilo ženu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.