čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Krimi

Policie prošetřuje případ zastřeleného srnce v Neředíně

Žena našla mrtvého srnce v Neředíně nedaleko letiště. Zavolala Městskou policii, která na místě zjistila, že má zvíře na těle střelnou ránu.

Neznámý pachatel vykradl dům v Olomouci, způsobil škodu více jak 160 tisíc korun

V pondělí 7. března dopoledne se neznámý pachatel vloupal do domu v Olomouci, v části Nemilany. Zůstala po něm škoda více jak 160 tisíc korun.

Muž zranil důchodkyni při snaze ukrást jí kabelku. Policie po něm nyní pátrá

Od pátku odpoledne policie pátrá po mladém muži, který se snažil ukrást seniorce z ramene dámskou kabelku. Při svém počínání sice nakonec kabelku nezískal, v zápase o ni ale zranil bránící se ženu.

Hasiči vyjížděli do Skrbeně k požáru v kotelně rodinného domu

Olomoučtí hasiči vyjížděli v sobotu po osmé hodině ranní k požáru kotelny rodinného domu ve Skrbeni. Při zásahu jim pomohli ještě profesionální hasiči z Litovle a dobrovolní hasiči ze Srbeně a Senice na Hané.

Agresivní host se dostal do střetu s ochrankou v baru na Kmochově ulici, vzduchem letěl i popelník

Ve čtvrtek v poledne došlo v jednom z olomouckých barů k roztřzce mezi agresivním hostem baru a ochrankou. Host opakovaně neměl uposlechnout pracovníka ochranky, aby opustil bar, načež se začal chovat agresivně a dokonce po ochrance mrštil...

Osmnáctiletá dívka nezvládla agresivního psa z útulku, musela volat policii

Ve středu 2.3. před sedmou hodinou večer volala na operační středisko mladá dívka, která si před čtyřmi dny osvojila psa, který začal být velmi agresivní a nebezpečný.

Opilý řidič se lekl lesní zvěře, s autem skončil na střeše v řece

V sobotu 27. února kolem jedenácté hodiny v noci, opilý mladý muž skončil při průjezdu zatáčkou na střeše v řece. Podle jeho slov se lekl lesní zvěře.

Hra na „Cirkus Humberto“ se nevyvedla, skončila zabodnutým nožem v zádech

V úterý 1. března 2016 po sedmé hodině večer byla vyslána hlídka do jedno z bytů v Olomouci na ulici tř. Spojenců. Podnapilý muž tam napadl svoji přítelkyni kuchyňským nožem, ta utrpěla bodná zranění v oblasti zad.

Nepozorný řidič srazil chodce na přechodu a z místa nehody ujel. Policie hledá svědky

V pondělí 29. února 2016 v Olomouci srazilo auto chodce, který přecházel po přechodu pro chodce. Řidič vozidla od nehody ujel. Zraněný chodec si musel ošetření vyhledat sám.

Hledá se podvodník, který obelstil ženu pod příslibem pracovního místa

Velmi sofistikovaný výmysl namluvil podvodník ženě v OC Haná. Napřed z ní vymámil tři tisíce korun, poté ji dokonce přesvědčil, že pro ni má práci a odjeli spolu na služební cestu. Účet nechal, přirozeně, na jméno ženy...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.