pondělí 1. června 2020 Laura

Krimi

Na olomouckém vlakovém nádraží obral kapsář ženu o peněženku se sedmi tisíci

Přímo v hale vlakového nádraží v Olomouci okradl kapsář třiačtyřicetiletou ženu o peněženku, kterou měla schovanou v kabelce. V peněžence měla žena sedm tisíc korun, doklady a platební kartu.

Student práv v Olomouci škrtil soka v lásce šňůrou od počítače, soud mu zmírnil trest

Olomoucký vrchní soud dnes snížil o rok trest studentovi práv Martinu Smékalovi. Do vězení tak má jít na čtyři roky za to, že škrtil v olomoucké části Droždín sedmnáctiletého mladíka kabelem od počítače kvůli dívce. Smékal půjde do vězení za...

Muž si v Olomouci zavolal taxi, svezení nezaplatil a řidiči ukradl telefon

Taxikář vezl svého zákazníka po Třídě Míru v Olomouci. Pasažér si nechal zastavit u hřbitova na Neředíně, ale platit za cestu neměl v úmyslu, zmizel pryč i s řidičovým telefonem.

Vloupal se do domu v Olomouci a ukradl věci za 360 tisíc

Na pozemek u domu v Olomouci Holici se neznámý pachatel dostal odemčenou brankou. Do samotného domu pak vešel po vypáčení zadních dveří. Z domu ukradl věci za 360 tisíc korun.

Žena si na párty odložila kabelku u DJe, při odchodu zjistila, že jí chybí peněženka

O věci za dva tisíce korun přišla šestatřicetiletá žena, která přijela za písničkou do Olomouce v pátek 9. března. Než šla na taneční parket, rozhodla se odložit si svou kabelku u DJe. Když párty skončila, žena zjistila, že jí z kabelky někdo...

Oslavence napadl na narozeninové oslavě v Olomouci jeho vlastní bratr

Muž byl napaden vlastním bratrem během oslavy narozeniny v sobotu 10. března 2018 před desátou večerní v rodinném domě na Lidické ulici v Olomouci. Útočník také rozbil skleněnou výplň dveří.

Nezletilá dívka z Prostějova je v pořádku, policie odvolala pátrání

Policie odvolala pátrání po pohřešované nezletilé dívce z Prostějova. Dívka byla nalezena v pořádku na Tachovsku, řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Policisté po dívce začali pátrat v režimu dítě v ohrožení poté, co ve čtvrtek bez udání...

Zloděj kradl v obchodní galerii oblečení, zachytila ho kamera. Policie po něm nyní pátrá

Policie pátrá od poloviny ledna po zloději, který v Galerii Přerov v prodejně New Yorker ukradl pánskou bundu. Jeho počítání zachytila bezpečnostní kamera.

Výtržníci napadli při hokejovém utkání úředníky, kteří kontrolovali dodržování EET

Dosud neznámí pachatelé napadli ve čtvrtek večer během hokejového utkání v Prostějově dvojici úředníků finančního úřadu. Na zimním stadionu úředníci kontrolovali dodržování povinností při elektronické evidenci tržeb (EET).

Olomoucký vrchní soud potvrdil trest za vraždu. Žena bodla partnera nožem do srdce

Za vraždu svého přítele si osmatřicetiletá Vladislava Procházková definitivně odpyká šest let vězení. Žena bodla svého přítele do hrudi, poté mu poskytla první pomoc a nechala zavolat záchranáře.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.