čtvrtek 5. prosince 2019 Jitka

Krimi

Muž, který zdemoloval tramvajovou zastávku na Palackého, byl vzat do vazby

Policie před časem informovala o tom, že na začátku února začal vandal demolovat skleněné výplně tramvajové zastávky na Palackého ulici v centru Olomouce. Policie poté dvaatřicetiletého Přerovana zadržela. Teď byl obviněn a vzat do vazby.

Řidič nacouval svým vozem do druhého auta, poté ujel. Nepoznáte ho na snímku z kamery?

V polovině února došlo na ulici Karolíny Světlé v Olomouci k dopravní nehodě, při níž řidič se svým autem nacouval do zaparkovaného vozu. Pak z nehody ujel. Policie má však k dispozici záznam z kamer, který nyní předkládá veřejnosti s cílem najít...

V průběhu víkendu přišli o svůj iPhone 6S hned dva návštěvníci olomouckých barů

Hned dvě krádeže mobilního telefonu museli o víkendu řešit olomoučtí policisté. Kuriózní je, že v obou případech byl majiteli zcizen stejný typ telefonu.

Muž vypadl ze sedmého patra, záchranářům se ho podařilo resuscitovat

Muž vypadnul ve čtvrtek odpoledne z několikpatrového domu v Lutíně. Záchranáři ho museli na místě resuscitovat, což se jim povedlo, následně byl převezen do nemocnice.

V ložnici rodinného domu byla nalezena mrtvá seniorka, pravděpodobně byla zavražděna

Mrtvá sedmaosmdesátiletá žena byla nalezena 28. 1. 2016 v ložnici rodinného domu. Po pitvě ženy se ukázalo, že za její smrt nemohlo stáří, ale nejspíš ji někdo zavraždil.

Vandal vybil výlohu obchodu v Hodolanech dlažební kostkou

V pondělí brzo ráno zjistila hlídka strážníků Městské policie Olomouc, že na ulici Jiráskova v Hodolanech byla vybita výloha obchodu dlažební kostkou.

Pedofil mámil z nezletilých dívek na sociální síti jejich nahé fotografie, pak je jimi vydíral

Kriminalisté po více než ročním vyšetřování začali trestně stíhat třicetiletého muže z Prostějovska, který měl zneužívat nezletilé dívky v rozmezí let 12 – 16 let. Mámil z nich intimní fotografie na sociálních sítích a poté je jimi...

Policie zjišťuje totožnost sprejera, žádá veřejnost o pomoc

Policie žádá o pomoc při dopadení pachatele, který je podezřelý ze spáchání přečinu poškození cizí věci. V ulici Ztracená posprejoval fasádu domu.

V popelářském voze se našlo rozdrcené tělo muže

Dnes kolem půl druhé odpoledne zasahovala policie i posádka Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje u tragédie, pří které musel lékař konstatovat smrt.

AKTUALIZOVÁNO: Skokana na Heyrovského se nepodařilo oživit, zdravotníci konstatovali smrt

Krátce před třetí hodinou jsme obdrželi od čtěnáře zprávu, že na Heyrovského ulici v Olomouci pravděpodobně vyskočil muž z okna. Na místo hned vyjela záchranná služba a policie.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.