neděle 23. února 2020 Svatopluk

Krimi

Senior použil na dotěrného pouličního prodejce pepřák, ten vytáhl svůj a palbu opětoval

Městská policie Olomouc přijala ve čtvrtek 9. února po třetí hodině odpoledne informaci o sporu dvou mužů na ulici Jeremenkova v Olomouci. Na místě zjistili, že muži proti sobě použili pepřové spreje.

Zloděj ukradl téměř 130 let starý motor Laurin a Klement, majiteli způsobil škodu za 200 tisíc

V průběhu pondělí 6. února se vloupal neznámý zloděj do domu v malé obci poblíž Litovle. Po poškození dveří z něj ukradl vzácný motor značky Laurin a Klement z roku 1888.

Olomoucký soud se bude zabývat vraždou dívky ubodané bývalým přítelem v brněnském arboretu

Před olomouckým vrchním soudem dnes stane 24letý Radúz Šafránek obžalovaný z loňské vraždy studentky v arboretu Mendelovy univerzity v Brně. Brněnský krajský soud ho potrestal 18 lety vězení, hrozilo mu 15 až 20 let.

Mladík dal na diskotéce dívce extázi, ta zkolabovala. Hrozí mu až pět let vězení

Až pětileté vězení hrozí třiadvacetiletému muži, který loni v září dal o dva roky mladší dívce na diskotéce v Citově na Přerovsku extázi. Žena po požití látky zkolabovala a skončila v nemocnici. Její experiment s psychotropními látkami se obešel...

Policie varuje před podvodníkem s realitami, nabízí k pronájmu neexistující byty

Olomoučtí kriminalisté upozorňují na to, že přibývají podvodné inzeráty, které nabízejí pronájmy bytů na realitním portálu Sreality.cz.

Zaměstnanec občerstvení v Olomouci se měl údajně stát obětí přepadení, vše si ale vymyslel

Policie obdržela v sobotu ráno oznámení o loupežném přepadení v jedné z provozoven s občerstvením v Olomouci. Neznámý lupič měl odcizit deset tisíc korun a ublížit zaměstnanci provozovny. Podle šetření policie se však situace odehrála jinak a...

Krajský soud otevřel případ dlouhodobého týrání ženy a dvou dětí

Před olomouckým krajským soudem dnes stanul jednačtyřicetiletý muž obžalovaný z dlouhodobého týrání někdejší partnerky a svých dvou nezletilých dětí v obci na Vsetínsku. Muž podle obžaloby svou rodinu týral sedm let. Ženu fyzicky napadal, snažil...

Díky potyčce na plese může výtržník skončit až na dva roky ve vězení

Policie přijala v neděli v noci oznámení o potyčce na plese v obci nedaleko Olomouce. Mělo dojít ke rvačce, do které se zapojili také pořadatelé. Jeden z pachatelů před příjezdem policie uprchl.

Kriminalisté zadrželi dealera pervitinu přímo při předávce zboží v olomouckém obchodním centru

Policisté zadrželi devětatřicetiletého muže podezřelého z výroby a distribuce pervitinu na Olomoucku. Muž se k trestné činnosti přiznal, policie ho obvinila z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Policisté už znají totožnost pachatele, který nahlásil bombu v lyžařském areálu

Policisté vypátrali autora anonymního oznámení o uložení šesti bomb v lyžařském areálu v Ostružné na Jesenicku, kvůli němuž v neděli evakuovali ze střediska tři stovky lidí.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.