pátek 13. prosince 2019 Lucie

Krimi

Opilý muž napadl čtyřiaosmdesátiletou příbuznou, škrtil ji a bil do hlavy

Na konci minulého týdne napadl sedmatřicetiletý muž svou čtyřiaosmdesátiletou příbuznou. Pěstmi ji bil do hlavy, škrtil ji a vyhrožoval, že ji zabije. Ženě se nakonec podařilo uprchnout ze svého bytu k sousedce.

Seniorka se nechala napálit smyšleným příběhem podvodníků, přišla o desítky tisíc

Důvěřivá seniorka, která se dala do řeči na ulici s mužem a ženou v autě, se nechala přemluvit k půjčce hotovosti. Pár jí napovídal smyšlený příběh o lidském neštěstí, seniorka mu uveřila a rozhodla se muži a ženě pomoci.

Muž se zabarikádoval se zbraní v ruce ve svém domě, situaci vyřešila akce speciální jednotky

V noci z úterý na středu musela zasahovat policie proti pachateli, který u sebe měl střelnou zbraň a odmítal se policistům vzdát. Do domu v Brodku u Přerova proto musela vtrhnout zásahová jednotka a muže zpacifikovat.

Policie v noci zasahovala proti ozbrojenému pachateli

V nočních hodinách z úterka na středu museli přerovští policisté zasahovat proti ozbrojenému pachateli, který byl nakonec zadržen a umístěn do policejní cely.

Kuriozita: Olomoucký taxikář usnul za volantem a naboural, navíc se zjistilo, že nemá řidičák

V úterý brzy ráno usnul za volantem ridič taxislužby, načež narazil s taxíkem do zaparkovaného osobního auta a třech plechových popelnic. Za zmínku však stojí fakt, že řidič už něměl několik týdnů řídit motorové vozidlo...

Velká obrazová loupež v přímém přenosu, poznáte zloděje ze Šemberovy ulice?

6. září před polednem vstoupil neznámý muž v ulici Šemberova do jednoho z domů, z kterého poté vynesl dva obrazy malíře Františka Vykydala.

Psychicky narušeného muže v olomoucké nemocnici pacifikovali policisté, po jejich zákroku zemřel

V olomoucké fakultní nemocnici měli v noci ze čtvrtku na pátek potíž s nezvladatelným chováním pacienta. Na místo musela dorazit policie, pacient při jejich zákroku však zemřel.

Policejní vyjednavač zabránil v sebevraždě muži, který seděl s revolverem v uzavřeném baru

Rychle reagovat museli prostějovští policisté ve chvíli, kdy obrželi zprávu o muži, který se v jednom z barů v Prostějově chystá skoncovat se svým životem. Policisté společně s vyjednavačem vyrazili na místo, kde se muž nacházel.

Zloděj včera v Křelově vyloupil poštu, na pracovnici vytáhl pistoli

V úterý odpoledne byla vykradena pobočka České pošty v Křelově. Lupič u přepážky pohrozil zbraní zaměstnankyni a požadoval vydání finanční hotovosti. Žena lupiči v obavě o svůj život peníze vydala.

Video: Krádež kola v přímém přenosu, policie žádá o pomoc veřejnost při identifikaci pachatele

7. července po čtvrté hodině ranní odcizil ve Velkých Losinách neznámý pachatel zaparkované jízdní kolo, které stálo ve dvoře jednoho z domů. Netušil však, že ho při jeho rozhodování se, zda kolo ukradne, a pak i následné krádeži, celou dobu...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.