čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Krimi

Guru Járovi zrušil vrchní soud rozsudek za znásilnění

Olomoucký vrchní soud zrušil v neveřejném zasedání rozsudek nad zakladatelem esoterické školy Poetrie Jaroslavem Dobešem a jeho spolupracovnicí Barborou Pláškovou, kteří čelí obžalobě ze znásilnění. Případ znovu projedná zlínský krajský soud,...

Připravila lidi o 11 milionů korun, posedí si devět let za mřížemi

Za milionové podvody si Zuzana Chrenčíková z Přerova definitivně odpyká devět let vězení. Rozhodl o tom dnes Vrchní soud v Olomouci. Potvrdil tak loňský rozsudek olomouckého krajského soudu, proti kterému se Chrenčíková odvolala.

Opilci si hráli na kytičkovou válku, kytky trhali z květináčů a házeli je na auta

Na Voskovcově ulici v Olomouci létaly vzduchem čerstvě vytrhané kytky. Dva opilí mladíci postupně vytrhávali květinovou výzdobu před restaurací a házeli je na projíždějící auta.

Okradl ženu na kole, po pár metrech na útěku ho chytili policisté

V centru Olomouce byla v pondělí okradena žena přímo při jízdě na kole. Ze zadního košíku ji byla odcizena taška mužem, který se však z lupu neradoval dlouho.

Dva mladíci surově napadli muže, bili ho pěstmi a kopali do něj na zemi

Dva mladíci napadli o víkendu ve Velkém Týnci muže pěstmi. Když se pod nátlakem ocitl na zemi, začali do něj i kopat. Muž musel být ošetřen v nemocnici.

AKTUALIZOVÁNO: U kostela sv. Mořice našli mrtvé tělo mladého muže

V půl desáté ráno našli kolemjdoucí u kostela sv. Mořice tělo mladého muže. Celý případ vyšetřují policisté.

Muž ubil v Prostějově svého známého dřevěným polenem

Sedmadvacetiletý muž ubil polenem svého známého v rodinném domě v Prostějově, vyplývá z policejního vyšetřování. Útočník se svěřil své lékařce, která to ohlásila policistům. Kriminalisté muže poté obvinili z vraždy, hrozí mu až 20 let vězení.

VIDEO: Nebezpečného uprchlíka z kroměřížské psychiatrické léčebny našli novináři na Slovensku

Metod Gašper, uprchlý pacient psychiatrické léčebny v Kroměříži, byl dopaden na území Slovenska. Pikantností je, že zatímco policie prohledávala místa jak v České republice a na Slovensku, reportérka TV Markíza prostě šla zazvonit k bytu matky...

Z psychiatrické léčebny utekl nebezpečný pacient, policie po něm pátrá

Z psychiatrické léčebny v Kroměříži utekl nebezpečný pacient. Stalo se tak tehdy, když se nevrátil z dvoudenní vycházky, kterou měl povolenou. Pacient v minulosti spáchal násilnou trestnou činnost mravního charakteru. Podle policie je muž...

Nepozorný řidič způsobil zranění čtyř žen v autobuse

K celému incidentu došlo 5. května v centru Olomouce, na křižovatce ulic Palackého a Wellnerova. Nepozorný řidič vjel do cesty autobusu, který musel prudce zabrzdit a způsobil tím zranění čtyř cestujících.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.