čtvrtek 12. prosince 2019 Simona

Krimi

Na nádraží v Přerově budil opilec veřejné pohoršení, hlídka si s ním však dokázala poradit

Během úterního dopoledne oznámil pracovník drážního depa, že se po trati potuluje dle jeho slov zjevně zfetovaný bezdomovec. Po příjezdu však hlídka strážníků tuto verzi nepotvrdila, cizinec byl spíše jen lehce pod vlivem alkoholu.

Policisté žádají o spolupráci při objasnění dopravní nehody a pátrání po možném svědkovi

Olomoučtí dopravní policisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého cyklisty – možného svědka a objasnění okolností poškození závory vjezdu na parkoviště u prodejny na ulici Dobnerova – Kmochova...

Do domu vnikl bez poškození dveří a odnesl si cizí měny

Během včerejška někdo vnikl do rodinného domu na Prostějovsku a ukradl bankovky v různých nominálních hodnotách a různých měnách. Zloděj podle policie způsobil škodu za 23 tisíc korun. Hrozí mu odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Při placení v obchodě chtěl použít padělané bankovky, teď pachatele hledá policie

Policisté z odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje pátrají po neznámém muži a obrací se s žádostí o pomoc na širokou veřejnost. Dotyčný je podezřelý ze spáchání zločinu padělání a pozměňování peněz.

Kauzu Vidkun soud projedná u hlavního líčení, odehraje se příští rok

Olomoucká korupční kauza Vidkun, ve které jsou obžalováni čtyři lidé včetně dvou tehdy vysoce postavených policistů či bývalého hejtmana Jiřího Rozbořila (ČSSD), bude projednána u hlavního líčení. Rozhodl o tom soudce olomouckého krajského soudu...

Ukradl rodičům platební kartu, teď mu hrozí vězení až na tři roky

Ve čtvrtek ráno kradl třicetiletý muž v domě svých rodičů na Prostějovsku. Odnesl si platební kartu svého otce. Z té vybral částku 20 tisíc korun, kterou použil pro své účely. 

Neznámý pachatel vykradl bar v areálu letního kina, škoda se vyšplhala na čtyřicet tisíc korun

V noci z neděle na pondělí se zatím neznámý pachatel vloupal do baru v areálu letního kina. Škoda je předběžně odhadnutá na téměř 40 000 korun. Odnesl pokladnu s penězi, ale i tablet a kuchyňské spotřebiče.

Na Dolní Novosadské někdo odcizil zaparkované vozidlo, škoda je téměř sto tisíc korun

Na Dolní Novosadské ulici během uplynulých čtyř dní odcizil prozatím neznámý pachatel vozidlo Škoda Fabia. S vozem ukradl nejen doklady, ale také rybářské pomůcky. Vzniklou škodu policisté odhadují na přibližně 97 000 korun.

Na ranní námraze havarovalo několik aut. U nehod zasahovali hasiči

Ranní mrazíky dnes ráno způsobily několik dopravních nehod. Většina se obešla bez zranění, jednu osobu převezla záchranná služba do nemocnice.

Vajíčka létající z oken, ztracený scénář nebo požadavek na ubytování. Strážníci nemají o zábavu nouzi

To, že strážníci mají vtipných historek ze svého zaměstnání požehnaně potvrzuje i zpráva od Miroslava Komínka z Městské policie Přerov, který popsal vtipem sobě vlastním hned tři kuriozní situace, které se v posledních dnech na přerovské služebně...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.