středa 11. prosince 2019 Dana

Krimi

Ukradl rodičům platební kartu, teď mu hrozí vězení až na tři roky

Ve čtvrtek ráno kradl třicetiletý muž v domě svých rodičů na Prostějovsku. Odnesl si platební kartu svého otce. Z té vybral částku 20 tisíc korun, kterou použil pro své účely. 

Neznámý pachatel vykradl bar v areálu letního kina, škoda se vyšplhala na čtyřicet tisíc korun

V noci z neděle na pondělí se zatím neznámý pachatel vloupal do baru v areálu letního kina. Škoda je předběžně odhadnutá na téměř 40 000 korun. Odnesl pokladnu s penězi, ale i tablet a kuchyňské spotřebiče.

Na Dolní Novosadské někdo odcizil zaparkované vozidlo, škoda je téměř sto tisíc korun

Na Dolní Novosadské ulici během uplynulých čtyř dní odcizil prozatím neznámý pachatel vozidlo Škoda Fabia. S vozem ukradl nejen doklady, ale také rybářské pomůcky. Vzniklou škodu policisté odhadují na přibližně 97 000 korun.

Na ranní námraze havarovalo několik aut. U nehod zasahovali hasiči

Ranní mrazíky dnes ráno způsobily několik dopravních nehod. Většina se obešla bez zranění, jednu osobu převezla záchranná služba do nemocnice.

Vajíčka létající z oken, ztracený scénář nebo požadavek na ubytování. Strážníci nemají o zábavu nouzi

To, že strážníci mají vtipných historek ze svého zaměstnání požehnaně potvrzuje i zpráva od Miroslava Komínka z Městské policie Přerov, který popsal vtipem sobě vlastním hned tři kuriozní situace, které se v posledních dnech na přerovské služebně...

Sedmnáctiletý mladík ohrožoval obyvatele plynovou zbraní a paralyzérem. O trestu rozhodne soud pro mládež

Přerovská policie koncem listopadu ukončila případ tehdy ještě mladistvého chlapce, který 16. září v Přerově ohrožoval dvě různé skupiny lidí plynovou zbraní a paralyzérem. Státní zastupitelství podalo soudu pro mládež návrh na potrestání...

Policie rozkryla rozsáhlou sérii vloupání v Olomouckém kraji

Šumperští policisté dopadli trojici z Bruntálska, která má podle nich na svědomí několik vloupání i nevydařených pokusů o vloupání do různých objektů. Muži kradli na Bruntálsku, Šumpersku a Jesenicku.

Ranní nehodu v Šumperku způsobila nejspíš únava řidiče

Dnes ráno se čelně srazily dvě osobní vozidla poblíž šumperského hřbitova. Nehodu, která na hodinu zablokovala dopravu, způsobila pravděpodobně únava řidiče, který jel do Šumperka směrem od Bludova.

Spor syna s matkou vyřešila až přivolaná policie

V neděli dopoledne vyjížděla policie k domácí hádce mezi třicetiletým mužem a jeho devětapadesátiletou matkou. Muž byl agresivní a vulgárními výrazy napadal také svou přítelkyni a dvě sestry. U hádky byly přítomny i jejich děti. Ženy poté...

Dnes ráno se v Šumperku čelně srazily dvě osobní vozidla. Silnice u místního hřbitova na které k nehodě došlo, byla zhruba hodinu uzavřená.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.