sobota 14. prosince 2019 Lýdie

Krimi

Spor syna s matkou vyřešila až přivolaná policie

V neděli dopoledne vyjížděla policie k domácí hádce mezi třicetiletým mužem a jeho devětapadesátiletou matkou. Muž byl agresivní a vulgárními výrazy napadal také svou přítelkyni a dvě sestry. U hádky byly přítomny i jejich děti. Ženy poté...

Dnes ráno se v Šumperku čelně srazily dvě osobní vozidla. Silnice u místního hřbitova na které k nehodě došlo, byla zhruba hodinu uzavřená.

Neznámý pachatel poškodil dvě auta, hrozí mu až rok vězení

Během středy až pátku poškodil neznámý pachatel dvě osobní vozidla. Obě byla zaparkovaná v olomoucké části Nové Sady, v ulici U Kapličky.

Řidič poškodil při couvání vozidlo. Byl v silně podnapilém stavu

V pátek 29. listopadu zhruba půl hodiny před půlnocí došlo k poškození auta ve Střední novosadské ulici v Olomouci.

FOTO: Pozor na zloděje v předvánočním čase. Využijí šance i plných peněženek

Předvánoční čas nákupů dárků, každodenní shon, nervozita, neopatrnost a často i plné peněženky. To jsou lákadla, která přitahují zloděje a podvodníky do supermarketů. A právě proto se také policisté v tomto čase více zaměřují na přeplněná nákupní...

V Olomouci řeší další případy vloupání do vozidel

Policisté z Obvodního oddělení Olomouc 4 řeší další případy vloupání do vozidel, ke kterým došlo mezi 27. a 28. listopadem.

Policie Olomouckého kraje dopadla monopolní dodavatele pervitinu na Moravě

Policisté v Olomouckém kraji dopadli organizovanou skupinu podezřelou z rozsáhlé výroby drog, šest lidí obvinili. Podle kriminalistů pervitinem zásobovali kromě Olomouckého kraje i sousední regiony. Pervitin nejen vyráběli, ale distribuovali také...

Dvojice pila alkohol v centru Prostějova, teď jim hrozí pokuta až sto tisíc korun

Ve čtvrtek v centru Prostějova si policejní hlídka všimla dvojice pijící alkohol v zóně, kde je konzumace alkoholu na veřejnosti zakázána. Dvojice tím porušila vyhlášku a hrozí jim tak nemalá pokuta.

Zloděje vyrušil při vloupání do auta majitel. Hrozí mu až tři roky za mřížemi

Ve čtvrtek 28. listopadu se šestatřicetiletý muž z Jeseníku přikradl okolo čtvrté hodiny ráno v Bělé pod Pradědem - Domašově k vozidlům zaparkovaným před rodinným domem a čekal na svou příležitost.

FOTO: Řidič nezvládl řízení, nezabrzdil a narazil do zaparkovaného auta

Ve čtvrtek 28 listopadu došlo v deset hodin večer v Karafiátově ulici v Konici k dopravní nehodě osobního automobilu, při které řidič nestihl zabrzdit a narazil do zaparkovaného auta.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.