pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Dva muži po poledni v restauraci v centru házeli židlemi. Jednou z nich trefili servírku do hlavy

Ve čtvrtek 14. listopadu o půl druhé odpoledne došlo v jedné z restaurací v centru města k výtržnostem. Dva muži měli podle oznamovatele, který zavolal strážníky, házet židlemi a napadat sebe i personál.

„Dále bylo sděleno, že dvojice právě z restaurace utekla. Na místo byly ihned vyslány hlídky a stálá služba pomocí kamerového systému hledala oba výtržníky. Ukázalo se, že se výlupci před restaurací rozdělili a každý vyrazil jiným směrem. Motohlídka během chvilky nalezla jednoho z nich a přesunula se s ním zpět na místo činu. Po druhém, agresivnějším rabiátovi, který se ukryl z dosahu kamer, mezitím pátraly další hlídky. Když chtěl zjistit, zda je čistý vzduch, zavolal na mobilní telefon svému společníkovi, který však již byl v rukách strážníků. Ti volajícímu pomocí telefonu sdělili, aby přišel zpět k restauraci, že s ním potřebuje někdo mluvit. Když naivní výtržník při návratu zahlédl uniformy, zkusil znovu zmizet, ale to již spadla klec a skončil v poutech," řekl zástupce ředitele Městské policie Přerov Miroslav Komínek.

Ukázalo se, že onen druhý muž v restauraci házel židlemi, přičemž jednou z nich trefil servírku do hlavy a způsobil jí zranění. Oba výtržníky si poté převzala státní policie.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo6 čtenářů

Foto Městská policie Přerov

Štítky Přerov, restaurace, násilí, výtržnost, agresivita, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Spacy Stone

Já bych chtěl redaktorovi vzkázat že až bude zase něco psát, tak ať si ověří informace. Pěkně tenhle článek nafoukl. Musím podotknout že jsem byl u samotného incidentu přítomen.

pátek, 15. listopadu 2019, 19:12

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.