sobota 22. února 2020 Petr

Krimi

Matka zanedbávala školní docházku svých dětí, hrozí jí až dva roky vězení

Až dva roky vězení hrozí čtyřiačtyřicetileté matce dvou nezletilých dětí, která nedohlížela na jejich školní docházku. Její děti mají za letošní školní rok dohromady 214 zameškaných hodin.

Řídil se zákazem. Test navíc ukázal požití pervitinu

Policie z Prostějova zastavila auto Škoda Fabie, na které dostala hlášku od kolegů z jiného kraje. V autě se měly nacházet kradené věci. Ty se nenašly, avšak řidiči vyšel pozitivní test na pervitin a měl platný zákaz řízení.

Žena zaplatila za dovoz dalmatina z Itálie. Přišla o peníze a nemá ani psa

Podvodníkovi na internetu naletěla třiadvacetiletá žena z Olomouce. Chtěla si pořídit štěně dalmatina z inzertního portálu, na kterém podvodník psa nabízel zdarma, žádal pouze proplacení nákladů za cestu. Psa ale nikdy neposlal.

Opilý muž se zákazem řízení vyhrožoval policistovi likvidací

Velmi nevybíravým a hrubým způsobem se k policistům choval osmatřicetiletý řidič, kterého zastavili v pondělí před půlnocí v Mohelnici. Muž, který se ze svého auta doslova vypotácel, dělal všechno pro to, aby se policistům nepodařilo zjistit míru...

Opilý mladík v Šumperku poškozoval zaparkovaná auta a napadl policistu

Díky všímavým občanům zadrželi policisté bezprostředně po činu agresivního výtržníka, který v pondělí 17. února před polednem v ulici Gen. Svobody v Šumperku demoloval zaparkovaná vozidla. Rozbitou výplň oken pak rozhazoval po okolí. Strážníci mu...

Zloděj v Pohořanech ukradl ze sklepa alkohol za třicet tisíc

Pořádnou zásobu alkoholu ukradl zloděj začátkem tohoto týdne v Pohořanech. Našel si cestu do sklepa jednoho z domů a odsud odnesl slivovici, brandy, whisky a víno za bezmála třicet tisíc korun.

Řidič na Hraniční v Olomouci srazil chodce a ujel, policie žádá o pomoc

Policisté dopravního inspektorátu v Olomouci se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po řidiči, který způsobil ve středu v 19:25 nehodu na křižovatce ulic Hraniční a Čajkovského, při níž byl lehce zraněn chodec.

Vandal rozbil skleněné dveře v budově univerzity. Strážníci pachatele dopadli během několika minut

Strážníci městské policie včera vyjížděli na ulici Křížkovského kvůli skupině hlučných osob. Nakonec ale řešili poškození skleněných dveří v nedávno zrekonstruované budově univerzity.

Devatenáctiletý a patnáctiletý mladík vykradli v Hranicích drogerii

Dva mladíci v Hranicích se rozhodli v pondělí večer přijít bez placení k věcem z drogerie. Patnáctiletý mladík v prodejně ukradl čtyři kusy parfémů a značkové holící hlavice a pronesl je z obchodu pod bundou. Jeho devatenáctiletý komplic poté...

Návštěva prostějovského hřbitova skončila vykradeným autem

Ve středu 19. února došlo na parkovišti před prostějovským hřbitovem ke vloupání do osobního automobilu Škoda. Z vozidla zaparkovaného u zadního vchodu hřbitova pachatel zcizil dámskou kabelku a notebook značky Asus.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.