sobota 22. února 2020 Petr

Policie pátrá po totožnosti pachatele, který ukradl ženě peněženku a platební kartu

Olomoučtí kriminalisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže. Měl ukradnout peněženku v kadeřnickém salonu v Olomouci. Jeho fotografie níže v článku.

Ke krádeži došlo 26. listopadu 2019 odpoledne v jednom z kadeřnických salonů v Olomouci. Prozatím neznámý pachatel je podezřelý, že poškozené ženě z pultu recepce odcizil peněženku, uvnitř které byla kromě osobních dokladů a finanční hotovosti ve výši jednoho tisíce korun i platební karta.

„Případ prověřujeme pro podezření z trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na dvě léta, zákaz činnosti nebo propadnutí věci. Pokud by někdo z občanů muže poznal, nebo by disponoval informacemi, které by mohly pomoci ke zjištění jeho totožnosti, ať prosím, kontaktuje policisty obvodního oddělení Olomouc 1 buď osobně nebo telefonicky na adrese Sokolská 52, 771 36 Olomouc, na tel. č. 974 766 651, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158,“ informuje a žádá tisková mluvčí policie Lenka Vanková. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto PČR | Zdroj PČR

Štítky pátrání, svědek, policie, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.