středa 8. července 2020 Nora

Policie hledá zmizelou ženu, naposledy byla viděna ve špatném psychickém stavu

Policie pátrá v rámci kraje po čtyřicetileté Kateřině Bangové z Přerovska, která odešla z místa trvalého bydliště neznámo kam. V době odchodu byla unavená a ve velmi špatném psychickém stavu.

V pondělí 14.9. bylo vyhlášeno pátrání po čtyřicetileté Kateřině Bangové z Přerovska, dnem narození 22. ledna 1975. Odešla z domu neznámo kam, podle posledních informací byla unavená a ve velmi špatném psychickém stavu. Zdánlivé stáří pohřešované odpovídá jejímu věku, je šíhlé postavy asi 165 cm vysoké a váží 65 kilogramů. Má oválný tvar hlavy zúžený směrem k bradě a rovné delší hnědé vlasy. Oči má šedé. Při odchodu měla žena na sobě černou mikinu a tepláky stejné barvy. Na nohou měla růžovo bílé boty značky Adidas.

Předpokládaný výskyt ženy je v Přerově, je ale možné, že se může pohybovat i dále od města Přerova. Policie žádá občany o spolupráci v poskytnutí jakékoli informace vedoucí k nalezení pohřešované ženy. V pracovní době, od pondělí do pátku 7.00 – 15.00 hodin, je možné volat na telefonní linku 974 778 336 nebo 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatnou linku Policie ČR číslo 158.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.