středa 30. září 2020 Jeroným

Policie pátrá po recidivistovi, který se pohybuje na Přerovsku a Olomoucku

Policisté od 19. února pátrají po sedmadvacetiletém Stanislavu Janušovi, který trvale žije v okrese Olomouc. Jedná se o recidivistu, který se v minulosti dopouštěl trestné činnosti související s krádežemi, drogami, mařením výkonu úředního rozhodnutí a navíc neplatil výživné. Významným poznávacím prvkem může být tetování Jokera s kartami a kostkami, které má vytetované na pravém předloktí.

Hledaný je hubené, 172 cm vysoké postavy. Má krátké, rovné, hnědočerné vlasy, stejnou barvu mají i jeho vousy, které nosí zastřižené jako strniště. Barva očí je hnědá, na pravém předloktí má výrazné tetování.

„Hledaný se záměrně vyhýbá nástupu do výkonu trestu odnětí svobody. V současnosti je na něho vydáno několik příkazů k zatčení okresními soudy ve Svitavách, Olomouci a Přerově. Navíc se hledaná osoba vyhýbá úkonům souvisejícím s dalším trestním řízením a úmyslně se skrývá,“ uvádí policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Z doposud získaných informací by se hledaný muž mohl nacházet ve městech Hranice, Lipník nad Bečvou a Přerov a také v jejich okolí. Je pravděpodobné, že se bude pohybovat mezi uživateli návykových látek nebo v jejich společnosti.

Policie ČR žádá spoluobčany o poskytnutí informací k místu současného pobytu a pohybu hledaného muže. Policii je možné kontaktovat a předat informace k hledané osobě na celostátní bezplatné lince 158.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo16 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky policie, pátrání, recidivista, drogy, olomouc, přerov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.