čtvrtek 13. května 2021 Servác

Policie našla v bytě v Hranicích krabice se třemi kilogramy marihuany

Kriminalisté dopadli v Hranicích na Přerovsku osmatřicetiletého muže podezřelého z rozsáhlé distribuce marihuany. Při domovní prohlídce našli papírové krabice s více jak třemi kilogramy drogy. Muž podle policie zásoboval odběratele v celém městě. Stíhaný je na svobodě.

Policie již muže obvinila z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

"Obviněný muž minimálně od ledna roku 2020 až do svého zadržení prodával marihuanu hranickým uživatelům. V místě jeho bydliště byla provedena domovní prohlídka, při které se našlo v papírových krabicích něco málo přes tři kilogramy sušené zelené hmoty - marihuany. O marihuanu dealer přišel a ta bude následně zaslána k odbornému zkoumání na speciální pracoviště," uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová

Muž doposud nebyl za podobnou trestnou činnost stíhán. Nyní mu však hrozí až pět let vězení.

Na dealera drog kriminalisté přišli vlastním vyšetřováním, státní zástupce souhlasil se zadržením. "Byla provedena také prohlídka dodávkového vozidla, kde se na rozdíl od bytu žádné návykové látky nenašly," dodala mluvčí policie.

Soud potvrdil trojici 9 až 11 let za velkokapacitní výrobu drog

Olomoucký vrchní soud dnes potvrdil třem mužům tresty devět až 11 let vězení za velkokapacitní výrobu pervitinu. Drogy podle rozsudku vyráběli v Kyjově na Hodonínsku, kde měli umístěnu chemickou laboratoř. Policie tehdy při zásahu našla v domě...

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky kriminalita, drogy, marihuana, police, Hranice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.