sobota 19. června 2021 Leoš

Neznámý zloděj ukradl ve Vrahovicích okrasnou kašnu s chlapcem a psem

Téměř dva metry vysoký plot musel překonat zloděj, který ze zahrady rodinného domu ve čtvrti Vrahovice v Prostějově ukradl okrasnou kašnu s chlapcem a psem. Škoda je téměř 4 tisíce korun. Policie hledá případné svědky a po kašně pátrá.

Mluvčí policie Miluše Zajícová uvedla, že krádež se stala v noci z neděle na pondělí.

"Ke krádeži kašny s motivem chlapce se psem stojící u pumpy na vodu se zloděj odhodlal zřejmě v nočních hodinách. Při krádeži musel ještě přeřezat elektrický kabel, který byl přiveden do zadní čísti kašny," uvedla mluvčí.

Majitel má škodu 3 800 korun. Případ policie vyšetřuje pro trestný čin krádeže a porušování domovní svobody, kde je sazba až tři roky vězení. 

Policie nyní hledá svědky. "Žádáme také obyvatele, pokud by někde viděli nebo zahlédli okrasnou kašnu s motivem chlapce se psem, aby nás informovali prostřednictvím linky 158," vyzvala mluvčí policie.

Na Zábřežsku zloději začali krást katalyzátory z aut. Policie hledá svědky

Na Zábřežsku začala operovat skupina zlodějů, která krade katalyzátory ze zaparkovaných osobních aut. Policie od začátku května vyšetřuje již čtyři případy, škoda jde do desítek tisíc korun. V dubnu někdo katalyzátory kradl také v sousedním...

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky Vrahovice, zloděj, socha, studna, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.