neděle 13. června 2021 Antonín

Policie hledá svědky nehody, při které seniorka vjela s autem do prodejny

Policie hledá svědky kuriózní nehody z Jeseníku, kdy na parkovišti před obchodním centrem zazmatkovala devětašedesátiletá seniorka a se svým automobilem vjela do prodejny s oblečením. V tu chvíli bylo uvnitř nejméně dvacet lidí. Zraněn nebyl nikdo.

"Většinu zákazníků nehody kriminalisté již vyslechli. Jsou však ještě svědci, kteří byli přítomni v době skutku v prodejně, a kriminalistům se je nepodařilo ztotožnit. Pro důkladné prošetření případu je potřeba vyslechnout všechny svědky," vysvětlila mluvčí policie Tereza Neubauerová.

Jeseničtí kriminalisté proto žádají svědky, kteří byli v prodejně a ještě nebyli vyslechnuti, aby se přihlásili například na telefonu 974 773 651. "Za spolupráci děkujeme," dodala mluvčí.

Osobní vůz vjel v Jeseníku do prodejny Pepco letos 13. května po 15 hodině. Devětašedesátiletá řidička chtěla vycouvat z přilehlého parkoviště před prodejnou. Tento manévr však nezvládla, vjela na chodník, prorazila vstupní dveře a vjela do prodejny. V tu chvíli se v prodejně nacházelo nejméně dvacet osob. Zraněn nebyl nikdo.

Policie celý případ vyšetřuje pro podezření ze spáchání přečinu obecného ohrožení z nedbalosti.

Seniorka vjela do prodejny. Na parkovišti nezvládla svůj automobil

Na parkovišti před obchodním centrem v Jeseníku zazmatkovala devětašedesátiletá seniorka a se svým automobilem vjela do prodejny s oblečením. V tu chvíli bylo uvnitř nejméně dvacet lidí. Policie potvrdila, že při hrozivě vypadající havárii...

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky pátrání, svědek, nehoda, seniorka, prodejna, Jeseník

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.