úterý 26. října 2021 Erik

Výtržník v noci v Zábřehu poničil čtyři auta a kontejner. Policie hledá svědky

Policisté pátrají po výtržníkovi, který v noci ze soboty na neděli poškodil v Zábřehu čtyři zaparkovaná vozidla a kontejner na tříděný odpad. U vozidel hořela boční zrcátka a přední kapota. Policie žádá případné svědky o spolupráci.

Vandal v Nemilské ulici v Zábřehu řádil v neděli krátce před čtvrtou hodinou ráno.

Kde se přihlásit
Na oddělení v Zábřehu na čísle 974 789 601 nebo na lince 158.

"Poškodil čtyři zaparkovaná vozidla, ale také kontejner na tříděný odpad. K úhoně přišly tři Fabie a jedna Dacia Dokker. U tří vozidel hořela boční zpětná zrcátka, u jedné z Fabií požár zničil přední část vozu," popsala mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.

Událost na tísňovou linku v neděli krátce před čtvrtou hodinou ranní oznámil manželský pár, který se tou dobou vracel z Nemile, kde probíhala hodová zábava. Společně s policisty na místo neprodleně vyjeli hasiči, kteří požáry zklikvidovali.

Policie celý případ vyšetřuje pro trestný čin poškození cizí věci. Celková výše škody zatím nebyla přesně vyčíslena, půjde o desetitisíce korun.

Policie se obrací s žádostí o pomoc na případné svědky. "Pokud někdo zaznamenal podezřelý pohyb osob kolem zaparkovaných vozidel, případně disponuje dalšími informacemi, které by nám pomohly zjistit, kdo má tento vandalský čin na svědomí, ať, prosím, kontaktuje buď přímo policisty zábřežského obvodního oddělení na telefonním čísle 974 789 601, nebo linku 158," vyzvala Vybíhalová.

ZMIZELÍ: Před dvaceti lety na něj soud vydal zatykač. Vladimír Podhajský se stále pohřešuje

Vladislav Podhajský je pohřešován od roku 2001. Vrchní soud v Olomouci na něj vydal zatykač. Muž byl podezřelý ze zpronevěry patnácti milionů korun. Zmizel beze stopy poté, co ho Krajský soud zprostil obžaloby pro nedostatek důkazů a propustil z...

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky výtržník, škoda, auto, kontejner, požár, policie, pátrání, Zábřeh

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.