sobota 1. října 2022 Igor

VIDEO: Policie vyšetřuje případ násilí a krádeže v olomouckém bistru. Hledá muže z videozáznamu

S vyřešením případu krádeže peněz v olomouckém bistru by mohla pomoct policistům také veřejnost. Policisté potřebují zjistit totožnost muže, kterého zachytilo několik kamer na třídě 1. maje. Při krádeži došlo i k násilí, pracovník gastropodniku dostal od zloděje pěstí do obličeje.

Ke krádeži došlo začátkem června v olomouckém bistru. „Podle zjištěných informací měl dosud neznámý pachatel v momentě, kdy se obsluha provozovny vzdálila od pokladny do jiné místnosti, přistoupit ke kase a odcizit z ní a vedle ní ležící finanční hotovost v celkové výši dvanáct tisíc korun. Pracovník bistra jej však při tomto počínání vyrušil a okřiknul, načež jej měl pachatel praštit pěstí do obličeje a poté utéct i s penězi pryč,“ popsala situaci policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Podvodníci s kryptoměnami udeřili na Jesenicku: senior jim poslal šest milionů

O úspory v řádech milionů korun přišel kvůli internetovému podvodu senior na Jesenicku. Kyberzločinci lákají důvěřivé lidi na pohádkové zisky díky investicím do kryptoměn, často však skončí celý případ na oddělení hospodářské kriminality....

S objasněním případu má pomoct zjištění totožnosti muže na videozáznamu. „Pokud by ho někdo z občanů poznal, nebo by disponoval informacemi, které by mohly pomoci ke zjištění jeho totožnosti, ať prosím, kontaktuje policisty Obvodního oddělení Olomouc 1,“ uvedla mluvčí Vaňharová s tím, že lidé se mohou na policii obrátit na emailu ol.oo.olomouc1.stsl@pcr.cz či telefonicky na čísle 974 766 651 či prostřednictvím bezplatné linky 158.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie České republiky

Štítky Krimi, krádež, pátrání, totožnost, Olomouc, Policie ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Lenka Kuchařová

Takovej šikovnej chlapec ze státem chráněného etnika a vy byste ho chtěli udat?Vždyď oni jsou všichni tak ,,pracovití a diskriminovaní ".....

pátek, 22. července 2022, 15:12

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.