sobota 1. října 2022 Igor

Jednačtyřicetiletý muž zavraždil v noci na ulici v Přerově svého známého. Policie ho zatkla

V noci na dnešek v Přerově zavraždil jednačtyřicetiletý muž svého osmatřicetiletého známého. Kriminalisté podezřelého pachatele krátce po útoku zatkli. Vražda se stala přímo na ulici, policie další podrobnosti nesdělila.

"Krajští kriminalisté vyšetřují zvlášť závažný zločin vraždy osmatřicetiletého muže, ke kterému došlo v noci na sobotu na ulici v Přerově. Kriminalisté jednačtyřicetiletého útočníka po činu zadrželi. Muži se znali. Podrobnosti zveřejníme v nejbližších dnech," uvedl pouze krajský policejní mluvčí Libor Hejtman

Vražda se před 23:00, podle očitých svědků policejní vozy v té době mířily na okraj Přerova směrem na Želatovice. Zda podezřelý muž použil při útoku zbraň, zatím nechtěla policie upřesnit. Muž byl zadržen krátce po útoku. Muže policie dosud neobvinila, dá se předpokládat, že padne návrh na vazbu.

Čtrnáctiletý hoch zachraňoval jednu z obětí vražd v Kostelci. Nikdo z kolemjdoucích mu nepomohl

Běžná cesta domů od zubaře se pro Martina Hublara proměnila v Kostelci na Hané v boj o záchranu lidského života. Na konci dubna šokovala nejen malé městečko na Prostějovsku zpráva o trojnásobné vraždě. Jednu z pobodaných obětí tehdy uviděl na...

V Olomouckém kraji naposledy obvinili policisté z vraždy či pokusu o ni na začátku června osmdesátiletého muže, který v polovině května zřejmě kvůli rodinným neshodám založil pomocí benzinu požár rodinného domu v Lipníku nad Bečvou na Přerovsku. V hořící budově nechal napospas osudu šestadvacetiletého vnuka. Mladíka z hořícího domu zachránili kominíci.

Loni vyšetřovali kriminalisté čtyři pokusy o vraždu a dvě vraždy, všechny se podařilo objasnit.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky vražda, známý, kriminalita, zatčení, pachatel, vazba, Přerov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.