úterý 27. září 2022 Jonáš

VIDEO: Muž ukradl parfém v drogerii, na útěku zahnal pronásledovatele nožem

Bez povšimnutí se snažil s ukradeným parfémem zmizet muž z přerovské drogerie, zaměstnanci si ho ale všimli. Na útěku se ho pracovník obchodu snažil zastavit a žádal vrácení zboží, lapka na něj ale vytáhl nůž a po výhrůžkách z místa utekl. Podezřelého nyní hledá policisté, kteří se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při identifikaci.

Neznámý muž přišel do prodejny drogerie na Lipnické ulici v Přerově v úterý 13. září, po chvíli si z regálu vzal značkový parfém v hodnotě 999 korun a bez zaplacení odešel přes v té době opuštěné pokladny. „Personál si jeho počínání všiml a jeden ze zaměstnanců se za ním rozběhl. Dostihl ho za mostkem přes potok Strhanec a dožadoval se vydání odcizeného zboží. Pachatel, ale nečekaně vytáhl z kapsy zavírací nůž a ze vzdálenosti cca pěti metrů ho namířil proti prodavači a nevybíravým způsobem a za použití vulgarit ho vyzval, aby se raději vzdálil,“ popsala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Žena se dvěma promile přijela na policii ve Velkých Losinách autem. Ve stejný den řídila opilá ještě jednou

Na policejní služebnu ve Velkých Losinách na Šumpersku přijela autem opilá pětapadesátiletá žena. Policisté si ji předvolali jako svědkyni k jednomu případu, nadýchala však přes dvě promile a domů odjela taxíkem. Ve stejný den večer ji policisté...

 

Pronásledovatel raději ve vyhrocené situaci v obavě o své zdraví nechal pachatele odejít a vzápětí zavolal policii. Ta případ řeší pro trestný čin krádež. K dispozici má kamerové záznamy z prodejny. „Na nich je zachycen podezřelý muž, jehož totožnost se nám doposud nepodařilo ustanovit. Proto se s žádostí o informace k této osobě obracíme na veřejnost, která by nám mohla s odhalením identity pomoci a tím případ objasnit,“ poznamenala mluvčí Zajícová s tím, že informace mohou lidé poskytnout policistům telefonicky na bezplatné lince 158 či na telefonních číslech 974 778 701 nebo 974 778 791.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie České republiky

Štítky Krimi, krádež, odchod, drogerie, pátrání, totožnost, Přerov, Policie ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.