středa 26. února 2020 Dorota

Nejčtenější

Muž ukradl kolo a ujížděl na něm před majitelem a poté i před strážníky

V úterý 18. února odpoledne kontaktoval hlídku během dopravně bezpečnostní akce muž, který uvedl, že jeho kamarád právě pronásleduje cizího muže, kterého přistihli u sklepních kójí v domě.

Řidička vjela s autem do příkopu. Nadýchala skoro tři promile

V sobotu 22. února ráno nezvládla pětapadesátiletá řidička řízení vozidla značky Škoda Fabia a vjela s ním do příkopu v ulici Skalička v Zábřehu.

Vinu v kauze Vidkun u soudu popřel Rozbořil a Petrůj, pokračuje se dnes

Vinu v korupční kauze Vidkun, která podle žalobců odkrývá nadstandardní vazby mezi policisty, podnikateli a politiky, popřel dnes i tehdejší šéf hospodářské kriminálky Radek Petrůj a bývalý hejtman Jiří Rozbořil (ČSSD). Společně s bývalým náměstkem...

Prostějov zbourá bývalé lokomotivní depo

Prostějovská radnice nechá zbourat budovy bývalého lokomotivního depa v areálu stanice Prostějov-místní nádraží. Nemovitosti jsou podle města ve špatném technickém stavu. To sdělil primátor František Jura (ANO). Město bude dál jednat se Správou...

Kriminalisté vypátrali trojici násilníků. Každý z nich se schovával v jiném městě nebo jeho okolí

Po necelých třech týdnech pátrání kriminalisté dopadli tři muže, kteří na konci ledna přepadli jednačtyřicetiletého muže v Mohelnici. Trojice je obviněna z loupeže ve formě spolupachatelství a v případě prokázání viny jí hrozí až deset let ve...

Matka zanedbávala školní docházku svých dětí, hrozí jí až dva roky vězení

Až dva roky vězení hrozí čtyřiačtyřicetileté matce dvou nezletilých dětí, která nedohlížela na jejich školní docházku. Její děti mají za letošní školní rok dohromady 214 zameškaných hodin.

Policie žádá o pomoc řidičku a svědky nehody, která se stala 11. února v Přerově

Přerovští policisté žádají o pomoc při objasnění nehody, která se stala 11. února v Přerově v 17.45 v ulici Bří Hovůrkových u domu č. 2737/1 na přechodu pro chodce.

FOTO: Helena Zeťová a O5 a Radeček byli hlavními hvězdami Uničovského plesu

V sobotu 22. února proběhl Uničovský ples pod záštitou města Uničova, který se nesl v duchu tématu Láska a Vášeň.

FOTO: Svět handicapovaných přiblížili na sjezdovce v Hrubé Vodě

V sobotu se ve skiareálu Hrubá Voda uskutečnila akce s názvem Dny na monoski. Událost, organizovaná Centrem APA pod záštitou Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého, měla za úkol přiblížit zimní sport handicapovaných.

Posílala PIN kódy po SMS. Policie varuje před podvody

Prostějovská policie koncem ledna přijala oznámení o podvodném jednání. Čtrnáctiletá dívka poslala svému domnělému známému 11 SMS zpráv s PIN kódem. Každá SMS její rodiče vyšla na 600 korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.