středa 13. listopadu 2019 Tibor

Adéla Veselá

Adéla Veselá » Články

Drbna na výletě: Hip Hop Kemp 2016 opět ukázal, že si své místo mezi světovými festivaly zaslouží

Letošní Hip Hop kemp 2016 je za námi. Tentokrát již patnácté výročí se uskutečnilo na svém tradičním místě, v areálu Festivalparku v Hradci Králové. Letos toto obrovské místo uvítalo ve dnech 17. až 21. srpna přes dvacet tisíc fanoušků a...

Hledáme páníčka #21: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

Další opuštění mazlíci čekají v olomouckých útulcích a depozitech třeba právě na vás. Stále pomáháme mazlíčkům najít nový domov a jen tak toho nenecháme, s vámi to jde totiž jedna radost.

Hledáme páníčka #15: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích a depozitech

Úterní mazlíci hledající nového páníčka jsou tu. Pokud máte o některého z nich zájem, kontaktujte některý z olomouckých útulků či depozit.

Hledáme páníčka #14: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích a depozitech

Čtrnáctý díl rubriky Hledáme páníčka je tady. Tentokrát i s novou organizací Zastavme Utrpení z.s., která slouží pro týrané, nemocné, handicapované, staré psy a kočky. Podívejte se na nejnovější přírůstky mazlíků a pomozte jim najít nový milující...

Hledáme páníčka #13: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

Nový díl rubriky Hledéme páníčka je tu, a tentokrát už třináctý. Některé mazlíky už jsme tu měli, ale stále nenašli ten správný domov. Proto pro ně stále hledáme toho nejlepšího páníčka. V olomouckých depozitech a útulcích už na vás čekají.

O víkendu začne turistická sezóna v Olomouci, nabídne spoustu pohybových aktivit a zábavy

Už tuto sobotu 21. 5. 2016 se v Olomouci zahájí nová turistická sezóna, která bude velmi aktivní a zábavná.K zapůjčení bude Ološlap, čtyřkolky a další. Město chce, aby i lidé, žijící v Olomouci, se cítili jako návštěvníci, kteří mají stále co...

Hledáme páníčka #11: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

Desítkou to nekončí, v redakci jsme pro vás nachystali už jedenáctý díl rubriky Hledáme páníčka, několik nových roztomilých mazlíků z olomouckých útulků a depozit už na vás čeká.

Olomoucký kraj v roce 2015 ušetřil 465 milionů korun, většina peněz půjde na investice a dopravu

Hospodaření Olomouckého kraje minulý rok 2015 skončilo více než dobře, podařilo se totiž ušetřit 465 milionů korun. Hejtmanství zahrnulo téměř 219 milionů do rozpočtu na letošní rok 2016. Zbývající finance budou rozděleny v následujících dnech.

Zloděj se vloupal do lékárny na Wellnerově ulici, odnesl si 72 tisíc korun a příruční pokladnu

V noci z úterý 3.5 na středu 4.5 2016 se vloupal neznámý pachatel do lékárny na ulici Wellnerova v Olomouci, kde ukradl v hotovosti 72 tisíc korun a příruční pokladnu. Zloději hrozí vězení v rozmezí od jednoho roku do tří let.

Zloděj ukradl závodní motor, přes dvacet pneumatik a další příslušenství za více jak sedm set tisíc

O víkendu vnikl neznámý pachatel do oploceného areálu sportovní společnosti, kde ukradl závodní motor a jiné příslušenství v hodnotě 726 tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.