neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Adéla Veselá

Adéla Veselá » Články

Opilý agresor napadl několikrát svoji přítelkyni, hrozí mu až čtyři roky vězení

V úterý 19. 4. přivolala bezmocná žena policisty k incidentu, kdy ji měl její opilý přítel napadat jak slovně, tak i fyzicky. Muži za tento trestný čin hrozí až čtyři roky vězení.

Hledáme páníčka #7: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

Dnešní šťastný sedmý díl rubriky hledáme páníčka je tady. Pomáháme mazlíčkům a budeme pomáhat i nadále, protože opuštěných pejsků a koček v olomouckých útulcích a depozitech stále přibývá.

Zloděj za bílého dne ukradl ze zamčeného auta notebook a mobil, způsobil škodu třicet tisíc

V pondělí 18. dubna kolem jedné hodiny odpoledne neznámý pachatel rozbil zadní okno vozu a vykradl věci z auta Ford S-Max.

Nepozorná řidička na křižovatce nedala přednost, auta po střetu skončila mimo silnici

Nehoda dvou aut se stala ve středu 13. dubna 2016 o půl sedmé ráno v obci Palonín. Pětatřicetiletá řidička, která jela po vedlejší silnici, nedala přednost projíždějícímu autu. Po nárazu auta vyletěla ze silnice.

Hledáme páníčka #6: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

Tentokrát už šestý díl této rubriky je tu a já vám opět přináším nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích a depozitech. A víte, že díky naší spolupráci, už jsme pomohli několika mazlíčkům najít nový domov?

Jeseníky a Střední Moravu čeká výstavba letní tubingové dráhy a dalších zážitkových úseků

Olomoucký kraj rozdělí sedm milionů a sto tisíc korun mezi regiony, které chtějí rozšířit cestovní ruch. Turistické oblasti se dočkají nových atrakcí.

Připomeňte si v Pevnosti poznání den, kdy se první člověk podíval do vesmíru

V úterý 12. dubna je to přesně pětapadesát let, kdy se konal první let člověka do vesmíru. Proto se v tento den slaví Den kosmonautiky a Interaktivní muzeum vědy v Olomouci si pro vás na víkend připravilo zajímavý program.

Cyklista dal pěstí řidiči autobusu, protože stál na křižovatce na přechodu pro chodce

Po sedmé hodině ráno ve čtvrtek 7. 4. byli policisté přivoláni dispečerkou Dopravního podniku města Olomouce k incidentu, kdy cyklista udeřil do obličeje řidiče autobusu.

Muž si nechával dovážet léčiva z Polska, pak z nich vyráběl pervitin a ten prodával

V noci z pondělí 4. 4. na úterý 5. 4. zadrželi kriminalisté společně s policisty muže, který v jednom z bytů v Uničově vařil nelegálně drogu zvanou pervitin.

Olomouc zažije vášnivý večer v podání karibské hudby a brazilských tanečníků

Už sedmý ročník akce Urbano Latino Festival přijede do Olomouce 27. 5. 2016. Těšit se můžete na žhavou hudbu, temperamentní taneční rytmy, svůdné pohyby a vyzývavé šaty.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.