úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Adéla Veselá

Adéla Veselá » Články

Opilý řidič se lekl lesní zvěře, s autem skončil na střeše v řece

V sobotu 27. února kolem jedenácté hodiny v noci, opilý mladý muž skončil při průjezdu zatáčkou na střeše v řece. Podle jeho slov se lekl lesní zvěře.

ANKETA: Jaký olomoucký park máte nejraději?

středa, 2. března 2016, 14:33Drbna

ANKETA: Jaký olomoucký park máte nejraději?

Připravili jsme si pro vás novou anketu, tentokrát na téma olomoucké parky. Hlasujte, který park v Olomouci je podle vás ten nejlepší!

Hra na „Cirkus Humberto“ se nevyvedla, skončila zabodnutým nožem v zádech

V úterý 1. března 2016 po sedmé hodině večer byla vyslána hlídka do jedno z bytů v Olomouci na ulici tř. Spojenců. Podnapilý muž tam napadl svoji přítelkyni kuchyňským nožem, ta utrpěla bodná zranění v oblasti zad.

Nepozorný řidič srazil chodce na přechodu a z místa nehody ujel. Policie hledá svědky

V pondělí 29. února 2016 v Olomouci srazilo auto chodce, který přecházel po přechodu pro chodce. Řidič vozidla od nehody ujel. Zraněný chodec si musel ošetření vyhledat sám.

Kohout bez výstroje Martin Vyrůbalík: Na ledě sveřepý kapitán a obránce, mimo něj rodinný typ

Pětatřicetiletý obránce HC Olomouc Martin Vyrůbalík na první pohled možná působí trochu přísně, ve skutečnosti je to ale velmi pohodový chlap, s velkým srdcem, milující svoji rodinu. Tvrdí o sobě, že se svým věkem už je na sklonku kariéry. My si...

ANKETA: Olomouc, město zamilovaných. Vyberte nejromantičtější místo v Olomouci

Venku to sice vypadá na podzim, jaro už ale klepe na dveře, a proto jsme pro vás znovu přichystali anketu, tentokrát s nejromantičtějšími místy v Olomouci, tak vyberte, které je podle vás to nejlepší.

V olomoucké zoo se narodila mláďata damanů skalních

Ve čtvrtek 18. února se v zoologické zahradě v Olomouci narodila čtyři mláďata damanů skalních. Skupinu damanů v zoo momentálně tvoří šest samic a pět samců, plus čtyři velmi roztomilá mláďata.

V ložnici rodinného domu byla nalezena mrtvá seniorka, pravděpodobně byla zavražděna

Mrtvá sedmaosmdesátiletá žena byla nalezena 28. 1. 2016 v ložnici rodinného domu. Po pitvě ženy se ukázalo, že za její smrt nemohlo stáří, ale nejspíš ji někdo zavraždil.

V sobotu zezlátne v Olomouci radnice, bude to kvůli Dni dětské onkologie

Olomoucká radnice se už zítra, v sobotu 13. února 2016 rozzáří ve zlaté barvě. Město Olomouc se totiž poprvé připojí ke kulturně-osvětové akci a připomene si tak Den dětské onkologie.

Je libo zažít Kafe a cigárko netradičně? Zkuste Listování s Lukášem Hejlíkem v Olomouci

Scénické čtení od Lukáše Hejlíka ze života herečky, bloggerky a tanečnice Marie Doležalové, proběhne v neděli 14. 2. 2016 v Divadle na Šantovce v Olomouci.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.