středa 5. srpna 2020 Kristián

Barbora Genser

Barbora Genser » Články

Zábřeh opět zve na farmářské trhy. Proběhnou ve čtvrtek

Ve čtvrtek 16. července Zábřeh přivítá na náměstí Osvobození regionální prodejce a pěstitele. Farmářské trhy proběhnou od 8 do 16 hodin.

Hledá se zaběhnutá kobyla Jessica

sobota, 11. července 2020, 08:43OlomouckoSpolečnost

Hledá se zaběhnutá kobyla Jessica

Hledá se čtyřletá kobyla Jessica, která se zaběhla do lesa u obce Mrsklesy. Přesný směr, kterým momentálně běží není znám, ale pravděpodobně se bude pohybovat v okolí vojenského prostoru Libava. Čtyřletá kobyla má na sobě žlutou parelku a lonz. S...

Muž zaplatil za dopravu darované opičky. Nikdy se jí nedočkal

Pětačtyřicetiletý muž z Přerova naletěl podvodníkovi, který na internetu nabízel v inzerátu darování opičky kosmana zakrslého. Muž nakonec zaplatil 26000 korun a opičky se nedočkal.

Při dopravní nehodě v Šumperku došlo ke zranění řidiče motocyklu

Ve středu před pátou hodinou zasahovali všechny jednotky záchranného systému na místě dopravní nehody. Ta se stala na Uničovské ulici v Šumperku. Srazil se při ní motocykl s osobním vozidlem.

Olomoucká prodejna Family Barf byla vykradena, nyní žádá o pomoc

V noci z 12. na 13. dubna byla vykradena prodejna FAMILY BARF na ulici Rejskova v Olomouci. Prodejna vyzývá všechny, kteří v danou noc viděli v okolí prodejně něco podezřelého, aby je kontaktovali, zároveň prodejna žádá všechny pejskaře, že...

Mladík zadržený za distribuci drog a loupežné přepadení skončil ve vazbě

O velikonočních svátcích policie obvinila sedmnáctiletého mladíky z Přerovska, který zdarma distribuoval marihuanu a pervitin především na Přerovsku a Novojičínsku. Mladík se navíc dopustil také loupežného přepadení v říjnu loňského roku.

VIDEO: Podívejte se, jak Velikonoce slaví herci z Divadla Tramtarie

Je Velikonoční pondělí a divadla už jsou nějakou dobu zavřená. Herci z Divadla Tramtarie vypustili na svět alespoň velikonoční video.

Olomoucká pracoviště pokračují ve velkokapacitním testování vzorků na koronavirus

V laboratořích Ústavu molekulární a translační medicíny Lékařské fakulty Univerzity Palackého (ÚMTM) a Ústavu mikrobiologie LF UP a Fakultní nemocnice Olomouc už přes tři týdny probíhá velkokapacitní testování vzorků na přítomnost nového typu...

Krátce po půlnoci hasiči oznámili zásah v areálu bývalé Hedvy v Zábřehu na Šumpersku. Požár způsobil škodu přes milion korun. Hasiči na místě stále zasahují a pravděpodobně budou pokračovat po celý den.

VIDEO: Zběsilý řidič  pronásledovaný policií po cestě několikrát boural. Plnou rychlostí naboural do protijedoucího auta

Včera odpoledne policisté pronásledovali auto, které svou nebezpečnou jízdou ohrožovalo ostatní účastníky silničního provozu. Řidič několikrát během cesty boural a pokaždé z místa ujel.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.