čtvrtek 12. prosince 2019 Simona

Ivo Spisar

Ivo Spisar » Články

Dopřejte svým psům péči jako sami sobě. V Olomouci otevřelo nové psí wellness

Premium Dogs’ Club je nově otevřené psí spa v Olomouci, jehož filosofií je uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Chci aby to bylo místo, kde se budou dobře cítit lidé i psi a kam se budou společně rádi vracet, říká na úvod našeho povídání...

Řidiče přepadla únava. S autem skončil mimo silnici na střeše

Šestašedesátiletý řidič havaroval ve středu 27. listopadu 2019 půl hodiny po poledni s vozem Opel Astra u Vápenné. Během jízdy ze Žulové na Vápennou ho přepadla únava a po havárii skončil s autem na střeše.

Dva muži poničili vysázené stromky. Před strážníky pak utekli

Ve čtvrtek v noci vyjížděli přerovští městští policisté na oznámení o dvou mužích, kteří ničí vysázené stromky. Přestože hlídka dorazila na místo zanedlouho, pachatele již na místě nenašla.

VÍKEND PODLE DRBNY: Veggie Vánoce, opera i veřejné bruslení

Víkend je tu a my pro vás máme tipy na to, kam si vyrazit. Na své si přijdou fanoušci sportu, ale i milovníci filmů nebo dobrého jídla. Podívejte se do přehledu, který vám Drbna přináší a vyberte si svého favorita na nadcházející víkend.

Volně pobíhajícího agresivního rotvajlera v Dobrovského ulici musel uspat veterinární technik

Volně pobíhajícího psa v Dobrovského ulici v Olomouci řešili včera kolem půl osmé večer olomoučtí strážníci. Hlídka rotvajlera nakonec nalezla na ulici Hanáckého pluku, ale odchytit jej nedokázala, byl totiž příliš agresivní.

VIDEO: Největší zátah proti dealerům drog v historii Olomouckého kraje. Neunikly ani velké ryby

Policisté za sebou mají zatím největší zátah proti obchodníkům s drogami v historii Olomouckého kraje. Díky rychlému a profesionálnímu zásahu policistů neunikly ani velké ryby.

Žena zavolala policii na muže s cihlou v ruce. Ten držel jen krabičku s jídlem

Žena včera před polednem zavolala městskou policii kvůli muži, který se pohyboval kolem mateřské školky v Holečkově ulici v Olomouci a v ruce měl cihlu.

ROZHOVOR: Optika Wagner nabízí rychlé vyšetření zraku unikátním přístrojem

Prostějovská Optika Wagner hlásí příjemné novinky. Kvůli vysoké poptávce došlo k rozšíření personálního týmu a nově nabízí optika svým zákazníkům rychlé a komplexní měření zraku unikátním přístrojem s názvem DNEye Scanner. O výhodách tohoto...

VIDEO: Dva nezletilí chlapci při noční projížďce narazili do domu, spolujezdec se zranil

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 po půlnoci si v jedné z obcí na Prostějovsku nezletilý chlapec bez vědomí svého otce půjčil jeho osobní auto značky Ford. Na projížďku se vydal se svým stejně starým kamarádem. Projížďka chlapců skončila nárazem do...

FOTO: Na silnici vytekla kyselina dusičná. Hasiči ji museli přečerpat

Únik kyseliny dusičné na silnici řešili zábřežští a šumperští profesionální hasiči včera po půl osmé večer v Postřelmově. Na silnici vyteklo asi pět litrů kapaliny z kontejneru, který byl umístěný na návěsu kamionu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.