neděle 26. ledna 2020 Zora

Ivo Spisar

Ivo Spisar » Články

Olomoučané během uplynulého víkendu nahlásili pětadvacet injekčních stříkaček

Celkem pětadvacet injekčních stříkaček našli a oznámili lidé v Olomouci městským strážníkům během uplynulého víkendu.

ROZHOVOR: Olympiádu pro děti v Keni chci uspořádat znovu, říká Olomoučan Tomáš Zapletal

Tomáš Zapletal je olomoucký podnikatel, kterého možná znáte jako toho mladého muže, který pronajímá jízdy v rychlých luxusních autech. V našem rozhovoru ale o jeho podnikatelských záměrech nepadne ani věta. Sešli jsme se totiž, abychom si povídali...

Řidičku oslnilo slunce, srazila motorkáře

Čtyřiačtyřicetiletá řidička škody sjížděla z dálnice D46. Při výjezdu z dálnice podle svých slov přehlédla třiapadesátiletého motocyklistu kvůli oslnění sluncem a došlo ke střetu.

Muž sprostě nadával vlastní dceři, manželku napadl

Dvaačtyřicetiletý muž přišel k bytu své manželky. Když žena otevřela, muž ji odstrčil a vstoupil dovnitř, kde jí začal sprostě nadávat. Když muži řekla, ať odejde, dostala facku.

Zloděj se vloupal do bytu ve Slavoníně, hrozí mu tři roky ve vězení

K vloupání do jednoho z bytů ve Slavoníně došlo během pátku 6. dubna. Neznámý pachatel je podezřelý z krádeže a porušování domovní svobody.

FOTO: Motorkář skončil v nemocnici po srážce s autem u Olomouce

Ke střetu motocyklisty s osobním autem došlo v pátek odpoledne na silnici mezi obcemi Bohuňovice a Bělkovice-Lašťany. Motorkáře musel po nehodě transportovat do Fakultní nemocnice v Olomouci vtrulník letecké záchranné služby.

Kočka se zasekla v motoru auta, ven jí pomohli až hasiči

Velice netradiční zásah s dobrým koncem za sebou mají profesionální hasiči, kteří byli přivoláni k vyproštění zaseknuté kočky v motoru osobního auta.

OLOMOUCKÝ ZÁPESNÍK #12: A co to je vlastně za rasu?

Lidi se mě docela často ptají, co je vlastně Kambodža za rasu. Jelikož jsme si pro ni byli u městských policajtů ve Šternberku, moc nevím, co se z ní vyklube, ale pro lidi mám pár teorií, které jim předkládám podle toho, jak jsou mi sympatičtí.

Stavební řízení na dostavbu D1 u Přerova po třech měsících pokračuje

Stavební úřad přerovského magistrátu po třech měsících znovu zahájil územní řízení potřebné pro stavbu chybějícího úseku D1 mezi Přerovem a Říkovicemi. Nucenou přestávku způsobila žaloba organizace Děti Země, která napadla udělenou výjimku z...

Devatenáctiletý řidič nedal přednost tramvaji, je zraněný

Ke střetu osobního auta s tramvají došlo ve čtvrtek 5. dubna kolem osmé hodiny ranní v Olomouci na křižovatce Pražské ulice a třídy Míru. Devatenáctiletý řidič osobního auta je zraněný.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.