pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Ivo Spisar

Ivo Spisar » Články

Po nehodě z náklaďáku vypadly barely s kyselinou. Řidič nedával pozor

V úterý 5. listopadu se stala dopravní nehoda u Mikulovic. Osmačtyřicetiletý muž jel v úterý 5. listopadu s nákladním vozem značky Scania směrem na Terezín a na rovné silnici najel na nezpevněnou krajnici. Nákladní auto návěsem sjelo do příkopu,...

Zloděj ukradl z lesa pokácené buky za padesát tisíc korun, hrozí mu dva roky ve vězení

Z krádeže je podezřelý zatím neznámý zloděj, který někdy od 14. října do 5. listopadu 2019 ukradl z lesa u Hluboček přes 38 metrů krychlových vytěženého bukového dřeva.

Dobrovolnice posbíraly ve Ztracené ulici za hodinu dva pytlíky nedopalků. Třeba někoho inspirujeme, shodují se

Na začátku byla touha po čistším prostředí v ulici, kterou denně projdou tisíce Olomoučanů. Prostě jsem si řekla, že se mi na ten nepořádek nechce koukat, komentuje jedna z dobrovolnic Lucie. Společně s kamarádkou Markétou během hodiny...

Auto v potoce i na boku. Podívejte se na přehled nehod z dušičkového víkendu

Během dušičkového víkendu vyjeli policisté na Šumpersku k sedmi dopravním nehodám. Lehce se při nich zranili dva lidé a žádný z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu.

Zloděj odčerpal ze zaparkovaného kamionu v Olomouci naftu za dvanáct tisíc korun

Z krádeže je podezřelý zatím neznámý pachatel, který někdy od 1. do 3. listopadu 2019 vypáčil víčko palivové nádrže vozidla Daf, které bylo zaparkované na parkovací ploše pro kamiony v Olomouci. Z vozu zloděj odčerpal celkem 400 litrů motorové...

Řidič, kterého museli z vraku vyprostit hasiči, byl pod vlivem drog. Auto ukradl

V sobotu 2. listopadu 2019, kolem jedné hodiny se stala dopravní nehoda mezi obcemi Krákořice a Komárov. Škoda Felicia, kterou řídil šestadvacetiletý muž z Olomoucka, vyjela ze silnice a narazila do stromu. Řidič zůstal ve vozidle zaklíněn a...

Muž spadl z žebříku při práci na střeše. Propadl se až do přízemí a skončil v nemocnici

V pátek 1. listopadu došlo v Přerově k pracovnímu úrazu. Třiadvacetiletý muž pracoval na stavbě rodinného domu. Bez jištění vylezl po žebříku a pracoval na vaznici krovu. Z žebříku spadl a propadl otvorem na schodiště až do přízemí.

Strážníci při kontrolní činnosti zadrželi hledaného mladíka. Byl předán policii

25. října večer si prostějovští strážníci při kontrolní činnosti a dohledu na veřejný pořádek všimli mladého muže, o kterém z místní a osobní znalosti věděli, že je hledaný Policií ČR.

Řidič zaparkoval Audi A4 na Černé cestě, o den později už ji na místě nenašel

Muž zaparkoval své auto Audi A4 Avant na Černé cestě v Olomouci ve středu 30. října kolem osmé hodiny večer. Když tam však přišel večer následujícího dne, auto už nenašel. Někdo s ním odjel.

Zmatený daněk pobíhal mezi auty, pak skočil do řeky. Vytáhnout ho museli hasiči

Při odchytu daňka museli v sobotu dopoledne hasiči asistovat jesenické městské policii. Daněk pobíhal v Šumperské ulici v Jeseníku mezi auty, nakonec skončil v potoce, odkud jej pomocí lan hasiči vytáhli.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.