neděle 23. února 2020 Svatopluk

Jakub Wittka

Jakub Wittka » Články

Vážná nehoda tří osobáků a jednoho nákladního vozidla si vyžádala tři zraněné osoby

Téměř tři hodiny dnes zasahovaly záchranné složky u nehody tří osobních aut a jednoho nákladního vozidla u Ústína. Nehoda si vyžádala tři zraněné.

Olomoucká Galerie XY chystá aukci, nevychází s penězi na provoz

Olomoucká Galerie XY sídlící v prostorách Divadla na cucky chystá v polovině prosince aukci současného výtvarného umění. Podle pořadatelů jde o mimořádnou událost, kterou provozovatelé neziskové galerie v krajském městě reagují na neočekávaný...

Ve Velkém Týnci odehraje vánoční koncert Jožka Černý

Ve Velkém Týnci nedaleko Olomouce naladí návštěvníky koncertu na vánoční náladu Jožka Černý. Koncert se koná 11. prosince ve Velkém sále Společenského domu.

Z plotu u právnické fakulty zmizely čtyři fotografie Jindřicha Štreita. Vraťte je, vyzývá fakulta

V noci ze čtvrtka na pátek někdo pravděpodobně ukradl celkem čtyři velkoformátové fotografie Jindřicha Štreita, známého olomouckého fotografa, který je zapůjčil zdarma u příležitosti 30. výročí sametové revoluce. Fakulta teď vyzývá, aby dotyčný...

AKTUÁLNĚ: V Tomkově ulici v Hejčíně hoří byt

V pátek 22. listopadu kolem šesté hodiny podvečerní došlo k požáru v prvním patře bytového domu v městské části Hejčín, konkrétně na ulici Tomkova. Na místě zasahují hasiči.

Žena chtěla ušetřit pár set korun za dva mobily z pochybného e-shopu. Doteď je nemá

V sobotu 12. listopadu si šestatřicetiletá žena z Prostějovska objednala dva mobilní telefony, které jí řádově vycházely o pár set korun levněji, než na osvědčených e-shopech. Po zaplacení však na mobily dál marně čeká.

FOTO: Strážníci vyjížděli do Rooseveltovy ulice k údajným zabaleným mrtvolám v pytlích

Ve čtvrtek 21. listopadu o půl šesté večer vyjížděli strážníci k dvěma podezřelým objektům, které se nacházely u popelnic na ulici Rooseveltova v Olomouci a nápadně připomínaly lidská těla.

Řidič nezvládl v Topolanech zatáčku a s autem narazil do dvou betonových sloupů. Při nehodě se zranil

Ve středu 20. listopadu kolem sedmnácté hodiny došlo na silnici v Topolanech k těžké dopravní nehodě, při které se zranil šedesátiletý řidič.

PŘEHLED: U Tržnice už stojí třicetimetrové kolo. Známe otevírací dobu i cenu lístků

U tržnice již druhým dnem roste velké třicetimetrové kolo. Nová velká atrakce vánočních trhů v Olomouci zatím nemá přesný termín spuštění provozu, už teď se ale ví, jaká bude cena lístků a kdy budete moci na kolo zajít.

Zloděj vykradl v Mozartově ulici během deseti minut Passat a Superb

Oznámení o dvou vykradených vozidlech přijali olomoučtí policisté v pondělí 18. listopadu o půl čtvrté odpoledne. Zloděj se během deseti minut vloupal do vozidla Škoda Superb a Volkswagen Passat, které stály zaparkované v Olomouci na ulici...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.