neděle 23. února 2020 Svatopluk

Jakub Wittka

Jakub Wittka » Články

Vedoucí zkresloval údaje o pracovní době, svým podřízeným přidal přes 600 odpracovaných hodin

Z trestného činu podvod je od včerejška podezřelý vedoucí výrobního týmu, který svým zaměstnancům za půl roku navýšil pracovní dobu o neuvěřitelných šest set hodin.

Drzý zloděj bral vše, co mu přišlo pod ruku, majitelce domu ukradl i pitbulteriéra

Nejenom zpřeházené a poničené věci, z nichž část i ukradl, po sobě zanechal nenechavý zloděj, který se vloupal do domu na Přerovsku. Z dvorku ukradl i fenu pitbulteriéra.

Cyklostezka se konečně dočká dokončení pod mostem ve Velkomoravské ulici

Chodci, bruslaři a cyklisté, kteří se po dokončení stavby tramvajové trati na Švýcarském nábřeží naučili používat cyklostezku, se dočkají i jejího dokončení pod mostem v ulici Velkomoravské. V druhé polovině srpna se rozjedou stavební práce.

Žena nedala přednost projízdějícímu motorkáři, ten později v nemocnici zemřel

V neděli odpoledne došlo u obce Palonín k tragické dopravní nehodě, při které se střetlo osobní auto s motorkou, na které seděl řidič se svou spolujezdkyní.

Na chvíli usnul s mobilem v ruce, když se probudil, už ho neměl

V sobotu v ranních hodinách měl třiatřicetiletý muž opravdu špatné probuzení. Na chvíli si totiž zdříml na autobusové zastávce s mobilem v ruce, když se po chvíli probudil, mobil byl pryč.

Olomoučtí radní jsou nespokojeni s rychlým zrušením přechodů v Hodolanech, chtějí nové

Na rozhodnutí dopravní policie před pár dny zmizely z Hodolanské ulice všechny přechody. To se ale nelíbí olomouckým radním, kteří si jsou vědomi toho, že přes rušnou Hodolanskou ulici denně přechází stovky lidí.

Ostuda na Czech Cycling Tour, z technického vozu někdo ukradl kola za 900 tisíc korun

V sobotu, když technici německé cyklistické stáje přišli ke svému servisnímu vozu na parkoviště za hotelem Clarion, zůstali v šoku. Neznámý pachatel totiž poškodil zámek Peugeotu Boxer a ukradl šest jízdních kol v hodnotě téměř 900 tisíc korun.

Na Libavé hoří od pátku les, hasiči pokračují v hašení i dnes ráno

Od pátečního odpoledne likviduje stovka hasičů z patnácti jednotek rozsáhlý požár lesa na kraji vojenského prostoru Libavá.

Nebe nad Bouzovem bude patřit horkovzdušným balónům

Na dvacet balónů se příští víkend vznese nad hrad Bouzov na Olomoucku. Piloti balónů se k Bouzovu sjedou ze všech koutů země, a i ze Slovenska. Balónová fiesta nad Bouzovem má již mnoholetou tradici.

Řidič srazil cyklistu, ten na místě zemřel. Policie teď hledá svědky nehody

Ve čtvrtek večer se na silnici mezi Mohelnicí a Třeštinou střetlo osobní auto s cyklistou. Řidič, který cyklistu srazil, do nehody ujel, cyklista na místě zemřel. Policie se teď obrací na veřejnost a hledá svědky nehody.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.