neděle 23. února 2020 Svatopluk

Jakub Wittka

Jakub Wittka » Články

Opilý řidič skončil se svou Felicií v příkopu

V pátek 17. ledna po jedné hodině odpoledne skončil pětatřicetiletý řidič se svou Felicií v příkopu vedle cesty. Na vině byl alkohol.

FOTO: Dvacetiletá řidička nezvádla ve velké rychlosti zatáčku a skončila s autem v poli

Ve čtvrtek 16. ledna ráno došlo mezi Určicemi a Prostějovem k dopravní nehodě, při níž se zranila dvacetiletá řidička.

FOTO: Marie Terezie odsloužila třetí sezónu na vodě, teď ji čeká krátký zimní spánek

Druhá loď Šimona Pelikána odsloužila již třetí sezónu a svezla stovky návštěvníků, kteří chtěli vidět Olomouc a okolí z vody. Teď si dává loď minimálně do dubna pauzu, čeká ji nezbytná péče a opravy.

Zloděj si z vykradených chat na Olomoucku odnesl netradiční lup, bral paralyzér i odpadkový koš

S netradičním lupem odešel zloděj ze dvou chat, do kterých se vloupal u obce na Šternbersku. Sebral například baterku, paralyzér či odpadkový koš.

FOTO: Strážníci nalezli několik desítek použitých stříkaček pohozených na jednom místě

Je téměř denní rutinou, že městští strážníci vyjíždějí likvidovat do terénu použité injekční stříkačky. Z objemu, ke kterým vyjížděli v Přerově dnes, byli však sami překvapeni.

Osmnáctiletý útočník zaútočil u baru na muže teleskopickým obuškem, bil jej do hlavy

V úterý 14. ledna krátce po půlnoci zaútočil bezdůvodně opilý osmnáctiletý mladík na jedenačtyřicetiletého návštěvníka baru v přerovském Předmostí na ulici Tyršova. Bil ho teleskopickým obuškem do hlavy.

Anketa: Jaká památka z Olomouce a okolí je vaše nejoblíbenější?

S příchodem prázdnin mnoho turistů tráví léto návštěvou památek po celé republice. V Olomouckém kraji máme hned několik krásných míst, které stojí za to navštívit. Vyberte z mnoha památek Olomouce a okolí tu jednu, která je vašemu srdci nejbližší!

Dnes krátce před čtvrtou hodinou ráno došlo na silnici I/35 v úseku prvního stoupání z Mohelnice na Studenou Loučku k havárii tahače s návěsem. S kamionem na boku v příkopu skončil řidič poté, co s naloženým vozem...

FOTO/VIDEO: Hejtman v Šantovce pokřtil svou knihu, patrony byli trenéři Brückner s Uličným i premiér Babiš

Hejtman Ladislav Okleštěk ve středu 8. ledna ve čtyři hodiny odpoledne slavnostně pokřtil svou knihu Velké vize v malé knize. Patrony knihy se staly legendy olomouckého fotbalu, trenéři Karel Brückner a Petr Uličný, knihu pokřtil také premiér...

Opilý muž se nebezpečně blízko pohyboval kolem frekventované ulice v Přerově

Strážníci z Přerova museli zasahovat u případu muže, který se opilý pohyboval nebezpečně blízko u frekventované ulice v Přerově.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.