neděle 23. února 2020 Svatopluk

Jakub Wittka

Jakub Wittka » Články

Zloděj vybílil oblíbený klub 15 minut, způsobil škodu za 160 tisíc korun

Hlavně studenty hojně navštěvovaný klub 15 minut na Komenského ulici si v noci z neděle 5. ledna na pondělí 6. ledna vyhlédl zloděj. Celkově způsobil škodu za více jak 160 tisíc korun.

Dvaadvacet let a zákaz řízení. Policisté ho ale stejně chytili za volantem, dechovou zkoušku odmítl

Policisté v pondělí 6. ledna odpoledne zastavili vozidlo Škoda Fabia, kterou řídil dvaadvacetiletý řidič. Na to by nebylo nic špatného, pokud by ovšem neměl zákaz řízení motorových vozidel. Navrch odmítl dechovou zkoušku.

Řidič v mírném kopci nezajistil své BMW, auto se samovolně rozjelo a narazilo do rohu domu

V neděli 5. ledna ve večerních hodinách zaparkoval řidič své firemní BMW před jedním z panelových domů v Teplicích nad Bečvou. To se ale samovolně rozjelo a narazilo do rohu jednoho z domů.

Opora Sigmy Plšek přestupuje do Maďarska

Jakub Plšek, opora Sigmy, přestupuje do maďarského Puskás Akadémia FC. Podepsal tam smlouvu na dva a půl roku.

FOTO: Řidič po havárii, při které auto přetočil na střechu, z místa nehody utekl. Auto vzal svému strýci

Policisté ze Šumperska vyjížděli o Silvestrovské noci k nehodě osobního auta. Na místě však našli jen stroj přetočený na střechu, řidič z místa nehody utekl.

Strážníci na autobusové zastávce nalezli zfetovaného a podchlazeného mladíka

Strážníci z Přerova vyjížděli dnes ráno k jedné ze zastávek MHD, na které podle oznámení měl ležet nehybně muž. Na místě strážníci zjistili, že je pod vlivem návykových látek a silně podchlazený.

V Olomouci vychází nový magazín Olomouc - Akce Zábava, zdarma nabídne přehled z oblasti kultury i sportu

Olomoučané od ledna tohoto roku najdou na více jak stovce míst v Olomouci a okolí nový magazín Olomouc - Akce Zábava, který nabízí přehled toho nejdůležitějšího z oblasti kultury, sportu či společenských a vzdělávacích akcí.

FOTO/VIDEO: Hasiči o silvestrovské noci vyjížděli téměř třicetkrát

Hasiči měli o silvestrovské noci napilno. Podle mluvčího hasičů Zdeňka Hošáka byl do šesté hodiny večerní nezvyklý klid, poté se však jednotky prakticky nezastavily a řešily jedno oznámení za druhým. Osmnáctkrát hořelo, ve všech případech se...

Muž nechal před olomouckým supermarketem odemčené auto, přišel o věci za několik tisíc

Škodu za 6 tisíc korun způsobil majiteli auta zatím neznámý pachatel, který měl svou krádež velmi usnadněnou - řidič totiž nechal své auto s osobními věcmi uvnitř neuzamčené.

VÁNOČNÍ KORIDA: Co přejí jednotlivé zastupitelské kluby Olomoučanům do příštího roku?

S koncem roku jsme v redakci nechtěli zastupitele zatěžovat těžkými politickými tématy a raději jsme se jich zeptali, co by vám, občanům, popřáli do dalšího roku. Tady jsou jejich odpovědi.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.