středa 23. září 2020 Berta

Josef Prášek

Josef Prášek » Články

Po hádce najel do oponentů autem. Jednoho z napadených vezl na kapotě proti plotu

Hraničtí policisté podezírají z ublížení na zdraví jednapadesátiletého muže z Přerovska. Po slovní rozepři měl 1. srpna najet autem do svých oponentů.

FOTO: Mladý cizinec se v autě čelně srazil s ženou na elektrokole a skončil v poli

V neděli 20. září došlo k čelnímu střetu Škody Fabie s cyklistou. Nehoda se stala v katastru obce Koválovice na Prostějovsku.

Případný hokej bez lidí? To by bylo na ho***, tvrdí Nahodil. Jak to je s marody?

Hanáci mohli navázat na vítězství ve Zlíně doma s Libercem. Dokonce vedli 1:0, když se prosadil mladík Handl, ale hosté utkání otočili. Kohouti tak po porážce 1:4 zůstali bez bodu.

Cizinec vylezl po balkónu do domu a napadl svou bývalou přítelkyni i jejího otce

Lipničtí policisté podezírají z nebezpečného vyhrožování a porušení domovní svobody dvaačtyřicetiletého cizince. Ten se měl 17. září kolem 22 hodiny dobývat do domu své bývalé přítelkyně v obci na Přerovsku.

Muž dal přítelkyni třikrát pěstí, poté ji na náměstí kopl do hlavy. Ta ho stíhat nechtěla

Ve středu 16. září došlo k agresivnímu napadení ženy na náměstí T.G. Masaryka v Přerově. Původně se pětadvacetiletý pár verbálně hádal, poté ale muž sáhl k fyzické síle.

FOTO: K mostu na Masarykově třídě se z Itálie začaly dovážet kovové konstrukce

Rekonstrukce mostu na Masarykově třídě pokračuje podle plánu. 16. září byly dovezeny první kusy kovových konstrukcí a jejich dodávka ještě bude trvat zhruba do poloviny října.

Nůž, hádky, alkohol a vyhrožování smrtí. Policie během týdne řešila dva partnerské spory

Prostějovští policisté museli během posledního týdne dvakrát řešit vyhrožování nožem ze strany muže k ženě. V obou případech hrál roli alkohol, nejvíce nadýchal jeden z útočníků přes 3,4 promile alkoholu.

Posílí Hájek z NHL Olomouc? Bek uvedl, že ano. Dohoda s klubem ale zatím není

Olomouc má posílit hráč New York Rangers Libor Hájek. Dvaadvacetiletý bek měl původně posílit Kometu, ovšem podle vlastních slov samotného hráče má zamířit na Hanou. Ale ve čtvrtek dopoledne ještě údajně není žádná dohoda mezi klubem a samotným...

O víkendu proběhne v Přerově celostátní výstava mladých králíků a drůbeže

Ve dnech 19. – 20. září proběhne na Výstavišti Přerov celostátní výstava mladých králíků a drůbeže. Program bude zajímavý pro všechny věkové kategorie.

Mladík ukradl auto bez technické a po chvíli naboural do jiného vozidla. Neměl ani řidičák

V pondělí 7. srpna odpoledne vyjížděli šumperští policisté k dopravní nehodě dvou osobních aut. Zraněná žena byla převezena na ošetření do nemocnice, u druhého řidiče policisté zjistili, že neměl ani řidičák, navíc auto chvíli před incidentem...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.