pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Matěj Soukup

Matěj Soukup » Články

Zloděj vykradl auta v garážích na Bacherově ulici

Olomoučtí kriminalisté se od včerejška zabývají případem krádeže v garážích na ulici Bacherova. Neznámý zloděj se do ní vloupal mezi úterkem a středou a poškodil a vykradl dvě vozidla, která byla v garážích odstavená.

Zloděj odčerpal ze strojů u Klopiny padesát litrů nafty

Šumperští strážníci intenzivně pátrají po zatím neznámém pachateli, který mezi úterním odpolednem a středečním ránem odčerpal z vrtné soupravy a nákladního automobilu Tatra v lese u Klopiny zhruba padesát litrů nafty.

Policisté z Jesenicka pátrali po muži, který vyhrožoval sebevraždou

Úspěšnou pátrací akci mají za sebou policisté na Jesenicku, kteří v noci na středu pátrali po muži, který volal na tísňovou linku a vyhrožoval sebevraždou.

Opilý řidič si za Lutínem zkrátil cestu přes příkop

Rychlost v kombinaci s alkoholem se včera odpoledne nevyplatila pětačtyřicetiletému řidiči Dacie na silnici za Lutínem směrem na Luběnice. Přestožel jel v přímém směru, vyjel mimo silnici do příkopu. Jak se snažil vrátit zpátky na vozovku,...

Vandal poničil devět automobilů na Kaštanové ulici

Policisté se od včerejška zabývají pátráním po neznámém vandalovi, který někdy mezi 24. únorem a 3. březnem poškodil automobily parkující na Kaštanové ulici.

Bezdomovci se schovávali před zimou v cizí chatě

Strážníci v Prostějově museli včera řešit vloupání do chaty v severní části města, do níž vnikli čtyři bezdomovci. Ukázalo se, že se chtějí schovat před zimou.

Vyšlo březnové číslo časopisu Akce Zábava Olomouc

Březnové číslo magazínu Akce Zábava Olomouc, které přináší přehled kulturního i sportovního dění v Olomouci a okolí, si můžete vyzvednout na příslušných distribučních místech zdarma.

Opilý muž se zákazem řízení vyhrožoval policistovi likvidací

Velmi nevybíravým a hrubým způsobem se k policistům choval osmatřicetiletý řidič, kterého zastavili v pondělí před půlnocí v Mohelnici. Muž, který se ze svého auta doslova vypotácel, dělal všechno pro to, aby se policistům nepodařilo zjistit míru...

Opilý mladík v Šumperku poškozoval zaparkovaná auta a napadl policistu

Díky všímavým občanům zadrželi policisté bezprostředně po činu agresivního výtržníka, který v pondělí 17. února před polednem v ulici Gen. Svobody v Šumperku demoloval zaparkovaná vozidla. Rozbitou výplň oken pak rozhazoval po okolí. Strážníci mu...

Zloděj v Pohořanech ukradl ze sklepa alkohol za třicet tisíc

Pořádnou zásobu alkoholu ukradl zloděj začátkem tohoto týdne v Pohořanech. Našel si cestu do sklepa jednoho z domů a odsud odnesl slivovici, brandy, whisky a víno za bezmála třicet tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.