středa 23. září 2020 Berta

Ondřej Mazoch

Ondřej Mazoch » Články

Dobré zprávy z olomouckých lékáren. Roušek i respirátorů je dost

Zpřísňující se hygienická opatření v souvislosti se šířením infekce covid-19 se výrazně odrazila v poptávce po ochranných pomůckách. Lékárníci postupně zaznamenávají zejména zvýšený prodej roušek a respirátorů. Jejich zásoby jsou zatím dostatečné.

Video z fakultní nemocnice ukazuje pracovní prostředí i postupy olomouckých lékárníků

Fakultní nemocnice představuje svou lékárnu v novém světle. Pro většinu lidí je lékárna místem, kde dochází k výdeji léků. V novém prezentačním videu Fakultní nemocnice Olomouc ale můžeme vidět, že se jedná pouze o jednu z částí provozu místní...

Policisté během noci zkontrolovali téměř dvě stě padesát řidičů

V noci z pátku na sobotu zkontrolovalo v Olomouci dvacet policistů 247 vozidel. Ve třinácti případech se řidiči dopustili přestupků. Sedmi z nich policisté uložili pokuty.

Nedával pozor na řízení, během chvilky nepozornosti došlo ke srážce

Včera odpoledne mezi Olšany a Rudou nad Moravou došlo ke srážce dvou aut. Řidič Mazdy se při jízdě snažil manipulovat s autorádiem, přičemž přejel do protisměru.

Řidič srazil cyklistku, z místa nehody ihned ujel

Klasický příklad lidské nezodpovědnosti na vlastní kůži včera poznaly dvě cyklistky na Přerovsku. Před desátou večer jedenačtyřicetiletou ženu srazilo auto u obce Horní Moštěnice, kolo měla přitom osvětlené. Ze zásahu zpětným zrcátkem se podle...

Celonoční pátrání po seniorovi z Uničovska dopadlo dobře

Včera kolem půl desáté večer začali policisté pátrat po sedmasedmdesátiletém seniorovi z obce u Uničova. Pátrací akce trvající bezmála celou noc skončila šťastně, když policisté seniora našli v obci Paseka i s jeho čtyřnohým přítelem.

Mladíkovi přes noc někdo ukradl auto, pachateli hrozí dva roky ve vězení

V noci z neděle na pondělí neznámý pachatel odcizil auto značky Renault původně zaparkované v ulici Dr. Milady Horákové. Jednadvacetiletý mladík své auto ráno na místě, kde ho nechal přes noc stát, už nenašel.

Mladíci třem lidem vyhrožovali zabitím, teď jim hrozí až osm let za mřížemi

Šumperští policisté obvinili dva jednadvacetileté muže z vydírání. Terčem jejich akce se stali dva další muži a otec jednoho z nich. Vše ale začalo u hádky mladého páru, když se každá ze skupin postavila za jednoho z aktérů.

Zbytečná opilost způsobila řidiči více problémů, než čekal

Včera kolem desáté večerní hodiny havaroval opilý řidič mezi Brodkem u Přerova a Dubem nad Moravou. Na přímém úseku sjel z cesty do příkopu.

Řidič pod vlivem alkoholu se chtěl vyhnout policistům, neúspěšně

Včera dopoledne se chtěl třiatřicetiletý muž vyhnout prostějovským policistům. Měl k tomu dobrý důvod, před jízdou pil alkohol.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.